Source [Windows / FreeBSD] Mainline geliştirme ortamı - Tertemiz altyapı.

u10 güncellemesini kurdum şimdi de

başlat.bat bastığımda bu syser düşüyor ve db açılmıyor sourn benden kaynaklımı sourceyi build aldım denedim sonuç yine aynı
Kod:
Genişlet Daralt Kopyala
SYSERR: Jun 30 19:46:27 :: Start: TABLE_POSTFIX not configured use default
SYSERR: Jun 30 19:46:35 :: CClientManager::InitializeSkillTable: no result from skill_proto
SYSERR: Jun 30 19:46:35 :: CClientManager::InitializeTables: InitializeSkillTable FAILED
SYSERR: Jun 30 19:46:35 :: CClientManager::Initialize: Table Initialize FAILED
Evet dosyaların böyle bir sorunu yok, sizden kaynaklı. Yardım konusu açın lütfen.

Az kaldı çıldıracam 1 saattir şununla uğraşıyorum, versiyonlarım hep güncel olur c# projelerim için. Münkünse dc den veya istediğiniz bir yerden iletişime geçebilir miyiz.
Malesef özel destek veremiyorum, yardım konusu açarsanız daha sağlıklı olacaktır. Ancak dediğim gibi sizin sorununuzun aynısı durduk yere bana da oldu, libjpeg'i baştan derleyince düzeldi.

release ile build alırken jpeg hatası alıyorum. yardımcı olur musun.

Hata C1047 '..\..\extern\library\libjpeg-9fMT.lib' nesne veya kitaplık dosyası, derleyicinin 'Release\AccountConnector.obj' gibi diğer nesnelerden farklı bir sürümü tarafından oluşturuldu; tüm nesneleri ve kitaplıkları aynı derleyici ile yeniden derleyin

17643 eklentisini görüntüle
libjpeg-9a sürümünde problem yaşamazsın visual studio bu aralar garip garip hatalar vermeye başladı.

Dosya Eklentileri

release ile build alırken jpeg hatası alıyorum. yardımcı olur musun.

Hata C1047 '..\..\extern\library\libjpeg-9fMT.lib' nesne veya kitaplık dosyası, derleyicinin 'Release\AccountConnector.obj' gibi diğer nesnelerden farklı bir sürümü tarafından oluşturuldu; tüm nesneleri ve kitaplıkları aynı derleyici ile yeniden derleyin

17643 eklentisini görüntüle
aynı hatayı az önce bende aldım
visual studio 2022 güncelleme gelmiş güncellemeleri yapınca düzeldi sende dene bir istersen