Server Files Adalet - Diamas Project Best Optimisation x64 Server Files

• Konuyu açan Konuyu açan hasanmacit
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 102
  • Gösterim Gösterim 5K
bi cok uğraş sonucunda SON seviyelere kadar gelebildim oyunu açtım bütün herseyi videodaki gibi yaptım ama databaseye baglanmıyor oyunu açıp kayıt gönderdiğimde tabep gerçekleşti diyor kapatıp tekrar girdiğimde de ise sunucu hatası alıyorun help
bakabilirim istersen pek anlamam ama kendi kurdugum gibi yaparım

Sevgili dostum Hüseyin den alıntıdır. (@Frosa )

Konudaki bütün teşekkürler Hüseyin'e armağan olsun.

Veda Metini:
Lafı uzatmak istemiyorum. Bilgisayar dünyasına veda paylaşımımdır bu şekilde taçlandırmak istedim. Ne Metin2 ne bu tarz işlerle uğraşmak istemiyorum. İyi olduklarım, kötü olduklarım veya iyi, kötü anılarım oldu. Kurulum konusunda yardımcı olamayacağım oyuna giriş yapanlar resim atarlarsa moderatör arkadaşlardan ricam konuya normal olarak eklesinler. Ayrıca takip edenler bilir dosyanın nasıl olduğunu, son halidir en son yaptığım güncellemeleri içerir, Bu düzeyde bir dosya kullanmak isteyenin ilgisini çekeceğinden eminim umarım iyi insanların elinde çok daha fazlası olur. Kendinize dikkat edin, kısaca hakkınızı helal edin.

16839 eklentisini görüntüle

İndirme Linki

Alıntılarda özel içerikler gözükmez.

Görsel Kanıt
16928 eklentisini görüntüle

Kuramayan kişiler için sadece oyuna giriş için kurulum videosu. Diğer tarafları daha zahmetli olduğu için video çekme girişiminde bulunmadım ne yazık ki.

Paylaşmış olduğum windows-server klasörünü kullanın. Bu klasördeki .bat uzantılı dosyalar düzenlenmiştir. (Svarog'a teşekkürler)

Tarama Sonuçları:

16837 eklentisini görüntüle

Dosyalar buradaki dosyalardır:

Adalet - Diamas Project ✨Test Sunucu Aktif !! Gelişmiş Düello(98-99 PvP) Server Files✨ 🏆️Çoklu Dil Desteği🏆️Multi Language Support🏆Teknik Destek🏆

Emeği geçenlerin eline sağlık .

Dosya Eklentileri

• 725_175056.webp
    725_175056.webp
    253 KB · Gösterim: 48
Dosyalar N2Play altyapısını kullandığı için zindanlarda ve objelerde (köprüler gibi) gölgelerin gözükmeme problemi mevcut..

Dosyalar N2Play altyapısını kullandığı için zindanlarda ve objelerde (köprüler gibi) gölgelerin gözükmeme problemi mevcut..
Gölgelendirmede sorun yok. Köprü ise sadece karakterin gölgesi ile alakalı denizde görünme durumu var değiştirilmeyen birçok köy böyle. World editör üzerinde renderlanır objeler, dosya ile alakası yok :)

Gölgelendirmede sorun yok. Köprü ise sadece karakterin gölgesi ile alakalı denizde görünme durumu var değiştirilmeyen birçok köy böyle. World editör üzerinde renderlanır objeler, dosya ile alakası yok :)
Yok. shader yazımı tam olarak bitmemiş, gölgeler dediğim gibi zindanlarda falan gözükmüyor.

banada teamviewerden yaparmısın ben hata alıyorum ya
bana dmden yaz ben sana anlatırım bende aynı hatayı alıyordum mariadp kurarken cok dikkat etmen lazım orda port kısmını düzenle ve sadece 11.3 sürümü kullanman gerekiyor bütün dosyaları aynı klasöre at dosya dizini önemli arşif cıkartırken 1 tane dosyanın eksik olduğunu farkkettim 6 tane dosya olasına dikkat et projet yazar dosyanın içine ayrı olarak win serveri al o fazla klasörleride kaldır direk winserver içinde dosya bulunan klasörü profetin içine aktar bu arada config dosyasında video gibi yazı yazmıyorsa onları sil

Grafiklerin böyle gözükmesinin nedeni ne? ve sökülüp başka filese aktarılabilinir mi?

bana dmden yaz ben sana anlatırım bende aynı hatayı alıyordum mariadp kurarken cok dikkat etmen lazım orda port kısmını düzenle ve sadece 11.3 sürümü kullanman gerekiyor bütün dosyaları aynı klasöre at dosya dizini önemli arşif cıkartırken 1 tane dosyanın eksik olduğunu farkkettim 6 tane dosya olasına dikkat et projet yazar dosyanın içine ayrı olarak win serveri al o fazla klasörleride kaldır direk winserver içinde dosya bulunan klasörü profetin içine aktar bu arada config dosyasında video gibi yazı yazmıyorsa onları sil
saolasın dmden yazacağım

windows10 pro kullanıyorum consol üzerinden acılıyor db auto game vb esc ile kapanmıyor quest okumuyor cözümü bilen varmı