Detaylı Mob Target İnfo Tam Sistem

16067 eklentisini görüntüle
sistemi sorunsuz ekledim hiç bir hata almadım ama buton gözükmüyor syser de vermiyor debug da baktığımda noname yazıyor sadece sorun neyden kaynaklı acaba
bu hatanın çeşitli sebebi var. Şöyle ki;
1. Pack taraflı eklemeleri yaptığınıza emin olun
2. yapılan değişikliklerden sonra pack dosyalarını kapatmayı denedinizmi ? Unutmuş olabilir yada başka yoldaki dosyaları kapatıyo olabilirsiniz.
3. Kodlar ekli olsa bile etc kısmını atmamış olabilirsiniz.

Bunları bi kontrol ederseniz sevinirim.

bu hatanın çeşitli sebebi var. Şöyle ki;
1. Pack taraflı eklemeleri yaptığınıza emin olun
2. yapılan değişikliklerden sonra pack dosyalarını kapatmayı denedinizmi ? Unutmuş olabilir yada başka yoldaki dosyaları kapatıyo olabilirsiniz.
3. Kodlar ekli olsa bile etc kısmını atmamış olabilirsiniz.

Bunları bi kontrol ederseniz sevinirim.
infoButton.SetParent(self)
infoButton.SetUpVisual("d:/ymir work/ui/pattern/q_mark_01.tga")
infoButton.SetOverVisual("d:/ymir work/ui/pattern/q_mark_02.tga")
infoButton.SetDownVisual("d:/ymir work/ui/pattern/q_mark_01.tga")
infoButton.SetEvent(ui.__mem_func__(self.OnPressedInfoButton))
infoButton.Hide()

uitarget.py dosyasında butonun yolunu belirle o yüzdendir büyük ihtimalle

1714954522395.png

herşeyi doğru yapmama rağmen böyle bir hata alıyorum sebebini araştırdım ama hala bulamadım bilen yada yardımcı olabilecek biri varmı acaba?

1714989064847.png

şimdide böyle bir hata almaya başladım o sorunu çözdüm ui.py mide ekledim yardımcı olabilcek varmı

Dosya Eklentileri

16817 eklentisini görüntüle

şimdide böyle bir hata almaya başladım o sorunu çözdüm ui.py mide ekledim yardımcı olabilcek varmı
öncelikle bu tarz sorunları soru cevap kısmına açarsan sevinirim. insanlar çözüm puanı kasarak forumda öne çıkabiliyorlar. ikinci olarak client src tarafında eksiğin olduğu için bu hatayı alıyorsun. client src tarafını düzgünce ekleyip tekrar dene.

Merhaba Arkadaşlar uzun uzun aradım ama bu kadar detaylısını bulamadım. Bulduğum bir konu vardı o da modülleri paylaşmış bırakmış ve kaynak kodları olan server files dosyalarını koymuş. İncelemek isterseniz buraya tıklayın.

Gözüken zihin taşları sürekli değişir, aynı zamanda açıklaması da onunla birlikte değişir.

Şimdi tam dosyalarını ekliyorum. İyi Kullanımlar.

14596 eklentisini görüntüle 14597 eklentisini görüntüle

Alıntılarda özel içerikler gözükmez.

Alıntılarda özel içerikler gözükmez.

Not: Hiç bir forumdan yada konudan alıntı değildir. Osmanlı2 ve Pachi Tunganın paylaştığı server files dosyalarından bizzat kendim söktüm. Ayrıca bazı yerleri farklıdır. Uzun uğraşlar sonucu sorunsuz kurulabilecek hale getirdim. Söktükten sonra bizzat kendi filesime kurdum. Rehberi takip ettiğiniz ve düzgün eklediğiniz sürece hiç bir sorun çıkarmaz o yüzden eklemek için bana yazmayınız. Hata alırsanız konu altından bildirin çözeriz. İyi kullanımlar.

Source :
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Source :
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Sadece MMOTutkunlarına Özeldir. Lütfen diğer yerlerde paylaşırken kaynak gösteriniz.
Teşekkürler