Server Files #VALİANT2 FILES - 1 120 D3D1KODU FILES

kzydn00

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Ben bu filesi ücretli almıştım kişiye ait olan interface söküldü ve eski haliyle paylaşım verildi dosyalar 1-1 aynıdır sadece avcılık sistemi x100 hasar interface verilmemiştir.

Fiyat ödedigim için izin alıcak değilim kimseden el altından ücretli şekilde paylaşılıyor bu dosyalar bende mmo tutkunlarına hediye ediyorum . iyi kullanımlar.

Biriyle iş yaparken 50 kere düşünün ben bunu sırtıma vurula vurula anladım...

Freebsd 13.2+
Mariadb 10.6.16
pkg install python3

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Kurulum yapamayanlar iletişim geçebilir.
Discord adresim
gajin00

Files detayları :
karakter_detay_siralama (1).webp

event.webp
guclendiriciler.webp
wiki.webp
pazar_sistemleri.webp
pet_sistemi.webp

1727472805984.webp

BU KONUDAN SONRA FILES " WAREZ OLARAK PAYLAŞILMIŞTIR " HERKESE HAYIRLI KULLANIMLAR...

Dosya Eklentileri

• vt.webp
    vt.webp
    11,6 KB · Gösterim: 21
  • files.webp
    files.webp
    7,6 KB · Gösterim: 20
Son düzenleme:
Geçmiş olsun
Paylaşım için teşekkürler bir kaç sorum olacaktı aktif oyuncu ile denendimi files ve offline shop bir problem çıkardımı ?

ytde videoları izleyebilirsin sorunsuz acılış yaptı. kendi hataları yüzünden core yemişler başlangıc itemi yanliş girdikleri için. aksi taktirde kusur gormedim.
başlangıç itemini yanlış girdiklerinde core yemesine sebep olan şey nedir, biraz daha hatayı açıklar mısınız?

Dosyada yaptığımız yenilemeler(rework) yüzünden eklediğiniz veya söktüğünüz sistemlerde birçok yerinde düzenlemeler yapmanız gerekiyor. Özellikle envanter kısmında. Buna bağlı, cell ve give kontrolleri veya arraylerinde sorun yaşamanız hatta assert almanız muhtemel bilginiz olsun. Bazı şeyler tak-çıkar sökülebilecek durumda olmadığının bilgisini vermiş olayım. Ek olarak bazı küfürlü şeyleri veya isimlerimizi arka planda görmeniz normal eski projemiz o dönem canımız sıkılmıştı, takılmayın :)

Son düzenleme:
Dosyada yaptığımız yenilemeler(rework) yüzünden eklediğiniz veya söktüğünüz sistemlerde birçok yerinde düzenlemeler yapmanız gerekiyor. Özellikle envanter kısmında. Buna bağlı, cell ve give kontrolleri veya arraylerinde sorun yaşamanız hatta assert almanız muhtemel bilginiz olsun. Bazı şeyler tak-çıkar sökülebilecek durumda olmadığının bilgisini vermiş olayım. Ek olarak bazı küfürlü şeyleri veya isimlerimizi görmeniz normal eski projmiz o dönem canımız sıkılmıştı, takılmayın :)
Bu işlerle uğraşanlar da bi miktar kod okumayı düzenleme yapmayı öğrensin hocam info için teşekkürler bu arada filesın hikayesi nedir neden wareze düştü

Bu işlerle uğraşanlar da bi miktar kod okumayı düzenleme yapmayı öğrensin hocam info için teşekkürler bu arada filesın hikayesi nedir neden wareze düştü
Öncelikle konuyu açan kişi çok eskilerden ortak arkadaşlarmız(örnek Cavit veya Mehmet) aracılığıyla çalıştığımız ama yıllar sonra tekrar yazan kişidir, kendisiyle kısacası sorunumuz yok. Konuyu açan kişiye bizim satış yaptığımız kişi resell yapmış, dosyayı kendimize göre kolaylaştırıp, özelleştirdiğimiz için, hiçbir bilgisi olmadığı ve dosyanın nasıl çalıştığının algoritmasını çözecek kadar da zeki olmadığı için kişiden parayı alıp, dosyayı atıp kaçmış ve destek vereceğim onu yapacağım bunu yapacağım diye hep oyalamış. Konuyu açan kişi türlü türlü insanlardan destek almaya çalışmış. Diğer geliştiriciyim diyen veya dosyaya yabancı bir cisim sanki Metin2 değilmiş gibi bakan arkadaşlar ise birşey yapamayınca(sevdiğim kişiler de var herkes alınmasın @mertlevis alınma döverim dosya warexlendi) en son asıl sahibinin biz olduğunu öğrenip güzel bir dille bana yazdı. Ben de kendisine bizden almadığı için destek veremeyeceğimi kısacası geçmiş olsun dileklerimi ilettim, hikayesi böyle. Paylaşılan resell yapan arkadaşın dosyalar, bizdeki değil bunu da not edeyim. Son olarak da 3 hatta 4 sene önce yapılan dosyalar, daha iyisini zaten yapmaya başladık tahminimce sene sonunda bitirmiş oluruz :)

Son düzenleme:
Files hüseyin'de dedigi gibi volkana mustafaya ait lakin satiş yapmişlar bende satiş yaptıkları kısıden aldım bu X kişisi adlı sahiş bana vaadettigi hiç birşeyi eklentiyi sistemleri vs vermedi,zaten verebilcek bilgiside yokmuş o yüzden süreklı oyaladı bende bir sustum 2 sustum 3de en son 2 hafta bekleyınce artık bu fılesdan ümidi kestim ve kendiside sözde 1200 1300 online görmüş " benim caliştigim hiç biri o files 300 400 geçmemiştir dediler " ben saygı duydum sustum çekememezlik vs diyip içimden geri çekildim. lakin bazı insanlar para için bi yerlerini verebilcek derecelere gelmiş " bende satın aldıgım halini " direkt paylaşma gereksinimi duydum bu hali zaten direkt valiant2 halidir. sadece tasarım yok oturup kıyaslayabilirsiniz. ben mağdur oldum bazı kısılerı de mağdur etmesin hala satiş yaparak en azından arkadaş.

Files hüseyin'de dedigi gibi volkana mustafaya ait lakin satiş yapmişlar bende satiş yaptıkları kısıden aldım bu X kişisi adlı sahiş bana vaadettigi hiç birşeyi eklentiyi sistemleri vs vermedi,zaten verebilcek bilgiside yokmuş o yüzden süreklı oyaladı bende bir sustum 2 sustum 3de en son 2 hafta bekleyınce artık bu fılesdan ümidi kestim ve kendiside sözde 1200 1300 online görmüş " benim caliştigim hiç biri o files 300 400 geçmemiştir dediler " ben saygı duydum sustum çekememezlik vs diyip içimden geri çekildim. lakin bazı insanlar para için bi yerlerini verebilcek derecelere gelmiş " bende satın aldıgım halini " direkt paylaşma gereksinimi duydum bu hali zaten direkt valiant2 halidir. sadece tasarım yok oturup kıyaslayabilirsiniz. ben mağdur oldum bazı kısılerı de mağdur etmesin hala satiş yaparak en azından arkadaş.
Satın aldığınız kişinin satış konusu varsa bence şikayetçi olabilirsiniz hocam en azından ilk ağızdan ismini verirseniz başkası mağdur olmaz.