themanji Dolandırıcılığı

• Konuyu açan Konuyu açan jdm98
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 5
  • Gösterim Gösterim 342
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

jdm98

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Kendisiyle biri sayesinde tanıştım bize files yapacagını söyledi oldschool aradan 6 ay geçti herneyse parayıda gönderdik fakat kendisi parayı çaldı kaçtı gitti yabancı forumlarda da baktım adı cıkmış numarası vs herşeyi mevcut ama ben numarasını paylaşmayacagım kendisinin banlanmasını istiyorum. Kendisi'de biliyor nasıl davrandıgımı paraya ihtiyacım var dedi 2k extradan da gönderdim onlarıda ekleyebilirim sıkıntı yok benim için

Dosya Eklentileri

• WhatsApp Image 2024-08-20 at 23.54.10.webp
    WhatsApp Image 2024-08-20 at 23.54.10.webp
    40,6 KB · Gösterim: 121
  • man.webp
    man.webp
    38,6 KB · Gösterim: 126
  • manji2.webp
    manji2.webp
    35 KB · Gösterim: 121
  • manti444.webp
    manti444.webp
    38,4 KB · Gösterim: 116
Kendisiyle biri sayesinde tanıştım bize files yapacagını söyledi oldschool aradan 6 ay geçti herneyse parayıda gönderdik fakat kendisi parayı çaldı kaştı gitti yabancı forumlarda da baktım adı cıkmış numarası vs herşeyi mevcut ama ben numarasını paylaşmayacagım kendisinin banlanmasını istiyorum. Kendisi'de biliyor nasıl davrandıgımı paraya ihtiyacım var dedi 2k extradan da gönderdim onlarıda ekleyebilirim sıkıntı yok benim için
aranızda files satımına dair geçen konuşmaları da konuya dahil eder misin?

Üye en son 15 temmuz 2024'de siteye girmiş. En son aktif olduğundan bu yana zaman geçmiş bu yüzden savunma için kendisine 1 haftalık süre tanımlıyorum. Bu üye ile iletişimde olanlar varsa kendisine haber versin.

@themanji iddialara karşı savunmanızı yapın lütfen.

Karakterli biriyim aslında anlayış bekledim herkezin sonuçda önemli işi cıkabilir bu gayet normal fakat yeter diyorum.

Geri dönüş yapılmadığı ve zaman aşımına uğradığı için @themanji hesabı kalıcı olarak kapatıldı.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.