Kaiser SF | Changelog

• Konuyu açan Konuyu açan Kaiser
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 63
  • Gösterim Gösterim 4K
Daha önce bu düşünceyi uygulamaya çalıştım kodlama bilgisi olmadığı için yapamamıştım. Gerekli olan sadece Animasyonsa dediğim sistemi yapabilirsiniz. Silahı sırta alma animasyonu zaten ymirin kendi dosyalarında change_weapon olarak var nedense kullanılmamış. Bu animasyon silahı sırtan ele alıyor size hem bu hemde tam tersi silahı sıra koyma olanı gerekli. Aynı animasyonu isterseniz 3dmaxte tersten oynatabilirim. isterseniz bir bakın animasyona.
Az önce inceleme fırsatım oldu. Bu change_weapon olayını gerçekten yarım yamalak bırakmışlar.
Bazı eksiklerini giderip uyarlamalarını yaptım ancak yine de detaylı bir inceleme gerekiyor. Mesela aşağıdaki video ilk eklediğim hal.
Silah değiştirme olayının server ile de bağlantısı olduğu için tetiklenme mantığı pürüz yaratıyordu. Videoda da görüldüğü üzere silah takıp çıkarırken sorun yok ancak elde silah varken başka bir silah ile değişim uygulanınca animasyonun başlangıcı pürüzlü oluyor.

Bunu mümkün olduğunca iyileştirdim ve son hali aşağıdaki gibi oldu:

Her şey iyi hoş. Ama asıl can alıcı video aşağıda:

Bakacaz..... bakacaz...

Az önce inceleme fırsatım oldu. Bu change_weapon olayını gerçekten yarım yamalak bırakmışlar.
Bazı eksiklerini giderip uyarlamalarını yaptım ancak yine de detaylı bir inceleme gerekiyor. Mesela aşağıdaki video ilk eklediğim hal.
Silah değiştirme olayının server ile de bağlantısı olduğu için tetiklenme mantığı pürüz yaratıyordu. Videoda da görüldüğü üzere silah takıp çıkarırken sorun yok ancak elde silah varken başka bir silah ile değişim uygulanınca animasyonun başlangıcı pürüzlü oluyor.

Bunu mümkün olduğunca iyileştirdim ve son hali aşağıdaki gibi oldu:

Her şey iyi hoş. Ama asıl can alıcı video aşağıda:

Bakacaz..... bakacaz...

Kendi alt yapımda eklemiştim silah değiştirme animasyonunu sorun yoktu bende. Sanırım client src de WAIT i arattığında ordaki animasyonu change weaponla değiştirmiştim. Atta vs sorun olmuyordu. Şimdi aklıma geldi pc2 dosyasıdaki karekterin kadın sura kadın savaşçı erkek ninja gibi karekterin animasyonunu yapmamışlar malesef.

Son vidyoda kahkaha attım ya 😁😁😁
Resmen çar amuda kalktı 😁
Peki karakterin sırtında şöyle bir kılıç yuvası gibi bişey olsa ordan çekiyormuş gibi daha güzel olmazmi