Çözüldü Küpeye Efsun Atarken Yaşadığım Tuhaf Sorun

• Konuyu açan Konuyu açan Kaiser
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 6
  • Gösterim Gösterim 755
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Kaiser

Admin
Admin
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
0
Görsel konuyu bütünüyle özetliyor sanırım arkadaşlar.
Aynı sorunu bütün küpelerde yaşıyorum.

Oyunda farklı vnum a sahip iki tane normal efsun nesnesi var, ikisini de denedim değişen bir şey yok.

küpe sorunu.gif

Son düzenleme:
Sorunun kaynağını çözdüm. İtem_attr de gereksiz efsunların gelmesini engellemek için değerlerini 0 yapmıştım. Bu yüzden bu sorun meydana geliyor. Bu durumda bu istemediğim efsunları nasıl devredışı bırakabilirim? İtem_attr den silmem yeterli olur mu bunun için?

Adsız.png

Bu 3 efsun sanırım Lycanlarla ilgili. Bunları tamamen kaldırmak istiyorum.

Src üzerinden o yazıları aratarak direk kaldırma yapabilirsin veya yanında geleceği itemlerde değer olarak 5 yazıyor o değerleri 0 olarak değiştir.

Çözüm
Src üzerinden o yazıları aratarak direk kaldırma yapabilirsin veya yanında geleceği itemlerde değer olarak 5 yazıyor o değerleri 0 olarak değiştir.
0 yapınca konuda bahsettiğim sorunu yaşıyorum. O yüzden tamamen devredışı bırakmam gerek.
Dediğini bir deneyeceğim. Pack de bununla ilgili bir düzenleme gerekiyor mu?

Evet root ve locale içindede o efsunlarla ilgili şeyler bulunuyor ama çok az

Sorunu çözdüm. Bir anlık dalgınlık ile item_attr yi buga sokmuşum resmen :D
Değerleri 0 yapıp prob sütununu 1 olarak bırakmışım öylece. İlgili satır ve sütunların tamamını 0 yapınca düzeldi.
Teşekkür ediyorum yorumlarınız ve yardımlarınız için :)

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.