Geliştirme Günlüğü

• Konuyu açan Konuyu açan hasanmacit
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 19
  • Gösterim Gösterim 241

hasanmacit

discord: hasanmacit
Moderatör
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
3
Konunun zaten öncesini biliyorsunuz.

Artık yeni bir başlangıç kendime özel bir dosyalar oluşturuyorum.

İlk güncellememiz hayırlı olsun. Event Takvimi eklendi.

0628_221504.webp

Hızını alamadı bir tane daha geliştirme günlüğü açtı 😯 biri şu adamı durdursun.

Geliştirme konusunda başarılar. (Arşivden 1-2 sistemde bize ateşlesen nasıl olur 🫣)

Hızını alamadı bir tane daha geliştirme günlüğü açtı 😯 biri şu adamı durdursun.

Geliştirme konusunda başarılar. (Arşivden 1-2 sistemde bize ateşlesen nasıl olur 🫣)
diğer konuyu sadece satışa endekslediğim için o konuya daha güncelleme gelmeyecek (altyapıya gelmediği sürece). bu konu ise harbiden geliştireceğim kısım olacak. arşiv kısmı ise şuanlık zenaris server files :D özellikle elimde tuttuğum sistem arşivim yok. olsa bile zaten hepsi warez şeyler. elimde özel olarak tuttuğum bir şey yok yani. çok teşekkür ederim.

diğer konuyu sadece satışa endekslediğim için o konuya daha güncelleme gelmeyecek (altyapıya gelmediği sürece). bu konu ise harbiden geliştireceğim kısım olacak. arşiv kısmı ise şuanlık zenaris server files :D özellikle elimde tuttuğum sistem arşivim yok. olsa bile zaten hepsi warez şeyler. elimde özel olarak tuttuğum bir şey yok yani. çok teşekkür ederim.
event sistemini pusuda bekliyorum.. :(

event sistemini pusuda bekliyorum.. :(
paylaşmaya karar versem bile bu sadece geliştirici üyeler için olur. o yüzden zenaristen sökebilirsin. bu forumda aktif olan kişileri görüyorum. ama paylaşabileceğim en alt statü MT Üyelik.

Konunun zaten öncesini biliyorsunuz.

Artık yeni bir başlangıç kendime özel bir dosyalar oluşturuyorum.

İlk güncellememiz hayırlı olsun. Event Takvimi eklendi.

17598 eklentisini görüntüle
Şu oyunun ortasında duran fps saat bilgisini felan ya yerini değiştie ya da açma kapamalı yap hasan çok kötü duruyor ekranın ortasında

Skillerin üstüne bi denesene yada yapabilrsen oyunun çerçevesinin ortasına köşedeki bilgiden sonra level felan gösteriyodu ya orda olsa naısl olur acaba tam ortalı şekilde
titlebar kısmına mı diyorsun? bi denenir ama orada olmaz sanki bilemedim. ben bu haliyle beğendiğim için :D