Yardım Efsun Nesnesi Anlık Kasma Sorunu

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Kaiser

Admin
Admin
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
0
Bu sorun bildiğim kadarıyla bir çok files da mevcut. Türkçe ya da yabancı kaynaklarda bununla ilgili hiç bir şey bulamadım. Bot değiştirmenin de pek faydası olmadığı bu sorunu nasıl çözebiliriz?

kasss.gif

Güncelleme:
Konuda verilen kaynak kodları düzenlemesinden sonra client ve game tarafından highlight sistemini de pasif hale getirdim ancak sonuç aynı.

"Statu" nün paylaştığı fixi denediniz mi ? Yani bir de efsun nesnesinin koduna uygulanan bir durum söz konusu olabilir. Efsun nesnesinin kodunu farklı yapıp dener misiniz

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Bunu diyorsanız denemedim çünkü yorumların çoğu olumsuz yönde.
Evet mantık olarak bunu söyledim. Efsun nesnesinin koduna uygulanan herhangi bir durum olabilir. Efsun nesnesinin kodunu değiştirip ya da değişik kodda varsa onla iteme atıp dener misiniz? Birde ek olarak, visual studio ile ayrı ayrı client ve game sourceyi komple açıp, packlerde de root,uiscript açıp, "USE_CHANGE_ATTRIBUTE" bunu sırasıyla aratıp kodları incelerseniz belki bir şeye ulaşabilirsiniz. En kötü ihtimalle meld indirip, arattığınız kodları herhangi bir files indirip karşılaştırırsanız bir çözüm olabilir.

Evet mantık olarak bunu söyledim. Efsun nesnesinin koduna uygulanan herhangi bir durum olabilir. Efsun nesnesinin kodunu değiştirip ya da değişik kodda varsa onla iteme atıp dener misiniz?
O benimde aklıma geldi. Fakat Src de arama yapmama rağmen efsun nesnesinin koduna dair pek bir şey çıkmadı ortaya.
Ayrıca 71080 ve 39028 kodlarına sahip iki tane efsun nesnesi var oyunda. Bir de 71151 yeşil efsun nesnesi.
Hepsinde de aynı sorunu yaşıyorum.

O benimde aklıma geldi. Fakat Src de arama yapmama rağmen efsun nesnesinin koduna dair pek bir şey çıkmadı ortaya.
Ayrıca 71080 ve 39028 kodlarına sahip iki tane efsun nesnesi var oyunda. Bir de 71151 yeşil efsun nesnesi.
Hepsinde de aynı sorunu yaşıyorum.
Mesajımı güncellemiştim. Tekrar bakar mısınız ? Belki bir çözüm olabilir.