Yardım Binek hızını arttırma

• Konuyu açan Konuyu açan exploytadam
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 2
  • Gösterim Gösterim 205
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

exploytadam

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Hangi yöntemi kullanarak bir bineğin hızını arttırmak en mantıklı yöntem olur acaba? Mount costume sistemi kullanıyorum giymeli binek yani . Sourceden hız limiti vs. arttırarak yaptım fakat animasyon kısmında hiç bilgim olmadığı için binek saçma sapan bir şekilde yavaş bir animasyona bürünüyor falan değişik şeyler oluyor tam da çözemedim. GR2 animasyon dosyasında düzenlemem gereken bir şey varsa onu da yapabilirim , düzenlemeler için gereken programlar gerekli şekilde kurulu. Konu hakkında bilgi sahibi arkadaşlar bir tavsiyede bulunabilirse sevinirim.Bu arada düzenlemeleri klasik at üzerinden yapıyorum , kullandığım binekte o modeli kullanıyor.

Dipnot : godspeed yöntemini de denedim sadece binek beni takip ederken hızı artıyor ben üstündeyken hızı aynı.

.msa dosyasından düzenleme yapabilirsin ancak işe yarayıp yaramayacağından emin değilim. Çünkü gr2 modellerin kendine ait hız değerleri bulunur ve bu hız modelleme esnasında oluşturulan ve kaydedilen hızdır. Üstüne çıkılabilir mi bilmiyorum, çıkılsa bile büyük ihtimalle syserr verecektir.