Yardım Yeni yüzük ve pet slotu açma

• Konuyu açan Konuyu açan nexus2b
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 2
  • Gösterim Gösterim 315
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

nexus2b

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar resimde görünen bölgelere slot açmak istiyorum pet ve yüzük için nasıl yapmam gerek birkaç deneme yaptım ama başarısız oldum bu konu hakkında bana bilgi verebilecek varmı

Dosya Eklentileri

• 234.png
    234.png
    70,5 KB · Gösterim: 44
Birileri çıkıp şimdi sana direk dosya veya konu linki atacaklar ben onlar gelmeden söyleyim. Sana ya detaylı olarak öğretecek biri lazım yada yapıp verecek birisi ki bence sen ikinciyi tercih edersin gibi. Çünkü anlatan adamda yapan adamda aynı konular veya dosyalar üstünden yapacak bu işlemleri. Para ile yaptıracak olursan da konuya göre absürt rakam atacaklar önüne :(. Neyse bir kaç konu linki atayım :D

Kostüm Ekranı Slot Sayısı Arttırma
MartySama Altyapı Kostüm Slotlarına Sıfırdan Socket Oluşturma

Kolay gelsin.

Birileri çıkıp şimdi sana direk dosya veya konu linki atacaklar ben onlar gelmeden söyleyim. Sana ya detaylı olarak öğretecek biri lazım yada yapıp verecek birisi ki bence sen ikinciyi tercih edersin gibi. Çünkü anlatan adamda yapan adamda aynı konular veya dosyalar üstünden yapacak bu işlemleri. Para ile yaptıracak olursan da konuya göre absürt rakam atacaklar önüne :(. Neyse bir kaç konu linki atayım :D

Kostüm Ekranı Slot Sayısı Arttırma
MartySama Altyapı Kostüm Slotlarına Sıfırdan Socket Oluşturma

Kolay gelsin.
Yorumun için sağol ben bu işlere yeni başladım ve öğrenmeye çalışıyorum bunları denedim ama protodan ayarlayamıyorum yada taktığım yüzükler farklı yere gidiyor kemer ile aynı yere gidiyor veya kemer yüzük slotuna gidiyor yardımcı olmak detayli gösterek anlatacak biri olursa onun için ödeme yapabilirm kolay gelsin :( :)

Son düzenleme: