Çözüldü Yüzük

• Konuyu açan Konuyu açan sametgkdn
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 1
  • Gösterim Gösterim 597
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

sametgkdn

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar arkadaşlar. Görsellerde de gördüğünüz gibi ben 2 adet yüzük taktığımda 3.ve 4. yüzükleri de kostum envanterine takmak istiyorum hatta ve hatta 5.yüzüğü de kostum envanterine takmak istiyorum fakat inventorywindow'da atamaları yaptığım halde şartlar ne olursa olsun normal ana envantere takıyor ve 3. 4. yüzüğü taktırmıyor. Ekstra olarak yüzüklerin proto karşılığı UNIQUE. Kostum envanterine takılan her şey costum start index olarak çekiyor burada source taraflı bir müdahale yaptığımda ise yüzük simya envanterine takılıyor simya tarafı bozuluyor. Başka filesları incelediğimde de source taraflı herhangi bir değişiklik yapmayıp costum envanterine RING1 ve RING2 olarak indexleri çekip ekleme yapıyor. Proto taraflı değişiklik yaptığımda ise örneğin flag değerine ITEM_RING kullandığım zaman oyun açılmıyor. Burada bunun gibi bir sorunla karşılaşan oldu mu olduysa da çözüm nedir. Görseller aşağıdadır. Teşekkürler şimdide. Ek olarak rubinum envanter sistemini kullanıyorum

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Son düzenleme:
client sourcede ilgili kısımları kontrol edin oradaki sorun büyük ihtimalle oyuna yansımıştır. Birbiriyle bağlantılı çünkü daha dikkatli şekilde düzenleyin kodları hata alma durumunuz olacağı için files en başında dosyalarınızı yedeklemeyi unutmayın.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.