TXT Sıralama

• Konuyu açan Konuyu açan nyami
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 9
  • Gösterim Gösterim 859

nyami

ZeRo
Geliştirici
MT Üye
Ticaret Puanı
0
1696281660979.png

Program
1696281918835.png
ın amacı bunun gibi karışık sıralanmış txt yi sıralamaktır.

Kullanımı:
Aşağıdaki resimde 1 ile listeleme yapa bilirsiniz.
2 ile gösterdiğim yer yani ID sütunu ile sıralama yaparsınız. isterseniz mod, icon veya gr2 ye göre de sıralama yapabilirsiniz.
daha sonra save alarak kullabilirsiniz.
1696282009290.png

Kodları ben kendime göre düzenledim. Rar içerisinde src dosyaları mevcuttur.

Not Önemli:
item_list.txt i düzenlerken bazı itemlerde gr2 olamadığı için boş geçilmiş ve program bu satırlarda hata verebiliyor. Bunun için aşağıdaki resimde olduğu gibi gr2 siz itemlerde icon sonlarına bir adet tab atılmalıdır.
1696282406173.png

V.T.:
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Dosya Eklentileri

Son düzenleme:
Bir admin bana forum logolarının transparan hallerini verebilir mi?. Resimlere eklemek istiyorum.

Güncelleme.
MobProto'ya eklenen yeni sistemlerde toplu düzenleme gerektiğinde elle düzenleme veya başka filestan mecbur proto almak gerekiyordu. Örnek.
Küçük bir düzenleme ile MobProto'ya sütun sütun müdahale etmenizi sağlayacak bir eklenti yazdım. Fazla detaylı uğraşmıyorum o yüzden açık kaynak kodlarını konuya dahil ediyorum. Detaylandırmak veya kişiselleştirmek isterseniz önü açık bir yazılım. İyi kullanımlar. Adminlerden birisi isterse konuya güncel halini eklesin düzenleme eklentisi benden gözükmüyor.

Dosya Eklentileri

Güncelleme.
MobProto'ya eklenen yeni sistemlerde toplu düzenleme gerektiğinde elle düzenleme veya başka filestan mecbur proto almak gerekiyordu. Örnek.
Küçük bir düzenleme ile MobProto'ya sütun sütun müdahale etmenizi sağlayacak bir eklenti yazdım. Fazla detaylı uğraşmıyorum o yüzden açık kaynak kodlarını konuya dahil ediyorum. Detaylandırmak veya kişiselleştirmek isterseniz önü açık bir yazılım. İyi kullanımlar. Adminlerden birisi isterse konuya güncel halini eklesin düzenleme eklentisi benden gözükmüyor.

14057 eklentisini görüntüle

eline sağlık güzel olmuş ama geliştirmek istersen şu şekilde olsa proto düzenleme açısından daha iyi olabilir. Diyelimki elimizde 2 tane proto var bunun 1.sindeki bazı bilgileri(ATT_ELEC,ATT_WIND,ATT_EARTH,ATT_DARK) 2. protoya aktarıcaz, şöyle yapılabilir 9. stundaki şu bilgiyi ara (ATT_ELEC) ve stun 0 bilgisini bir listte kaydet denebilir ve 2.protoyu açtığımızda bu list i uygula diyebilsek güzel olur.

Son düzenleme:
şu satıra tik atma olayını list te bakarak otomatik yapsa diyorum kısacası

Son düzenleme:
bir çok şey yapılabilir dediğin şey c# ın mantığına ters bir durum değil. müsait olursam eklerim. hatta bunu direk github a taşısam daha iyi olur açıp kurcalarsam otomatik güncellenir.
birde arkaplan gri yazılar siyah olunca yazıları okurken japona dönüyoz :D renkleri ayarlarsan çok güzel olur.