Çözüldü Tuşa Basınca Açılan Hava Seçimini Hızlı Menüye Eklemek !

• Konuyu açan Konuyu açan Afraz
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 22
  • Gösterim Gösterim 2K
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Afraz

Cehalet yenilmesi gereken en büyük düşmandır.
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Başlık'tada yazdığım gibi

Screenshot_5.png
Buradaki kostüm seçmenin altına nasıl ekleyebiliriz?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Çözüm
Evet bunu kopyala. Sen buton ekledin mi? Eklediysen bana hangi kodları yazdığını gönder.
Python:
Genişlet Daralt Kopyala
                {
                    "name" : "SkyboxSelectMode",
                    "type" : "button",

"x" : -10,
                    "y" : 7,

"tooltip_text" : "              Skybox",

"default_image" : "d:/ymir work/interface/inventory/inventory_buttons/btn_itemshop_01_normal.tga",
                    "over_image" : "d:/ymir work/interface/inventory/inventory_buttons/btn_itemshop_02_hover.tga",
                    "down_image" : "d:/ymir work/interface/inventory/inventory_buttons/btn_itemshop_03_active.tga",
                },

Kopyalıyıp yaptım fakat hiçbir işlevi...
Screenshot_3.png
daha net anlaşılsın diye birazcık butonları sol tarafa aldım fakat şimdidde üzerine gelince nedense basılmıyor? Basmanında koordinatı vs varmıydı? Tek sorun olarak bu kaldı :D

Ana pencere dışına çıkarırsanız butonlar basılamaz olur. Bunu videolarımda da söylemiştim. Ya ana pencerenin yani window değerini arttıracaksınız ya da butonları içeri koyacaksınız (:

Ana pencere dışına çıkarırsanız butonlar basılamaz olur. Bunu videolarımda da söylemiştim. Ya ana pencerenin yani window değerini arttıracaksınız ya da butonları içeri koyacaksınız :)
:D Teşekkürler ozaman sorunum kalmadı..

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.