Yardım THANOS ELDİVEN SİSTEMİ TAŞLARI KALKAN OLARAK GİYİYOR

• Konuyu açan Konuyu açan jinyiwei232323
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 14
  • Gösterim Gösterim 400
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.
item flagı yanlış verilmiş olabilir mi? sistemi doğru eklediğine emin misin

protoda wear_shield yazılmış yani kalkan slotuna takılması normal. lenght.h dosyanı atarmısın.

protodaki wear_shield kısımlarını şunlarla değiştirip bir dene;

WEAR_THANOS_STONE_1,
WEAR_THANOS_STONE_2,
WEAR_THANOS_STONE_3,
WEAR_THANOS_STONE_4,
WEAR_THANOS_STONE_5,
WEAR_THANOS_STONE_6,

protoda sıkıntı yok da lenght.h dosyasında WEAR_BELT 'in üstüne ekleme yapman lazımdı altına eklemişsin muhtemelen ondandır bunun gibi client sourcede kısımlarıda kontrol et.

Bu arada senin silah kostümü sistemi düzgün çalışıyormu onun da çalışmıyor olması gerekiyor sanki.

protoda sıkıntı yok da lenght.h dosyasında WEAR_BELT 'in üstüne ekleme yapman lazımdı altına eklemişsin muhtemelen ondandır bunun gibi client sourcede kısımlarıda kontrol et.

Bu arada senin silah kostümü sistemi düzgün çalışıyormu onun da çalışmıyor olması gerekiyor sanki.
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
sanırım o da düzgün çalışmıyor hocam kemeri buraya giyiyor aynı anda thanosda görünüyor söylediğinizi yapacağm şimdi

direk wear_belt 'i al en alta koy o şekilde düzenle silah kostümüde thanos sistemide düzelir heralde

Sistemi eklemekte başarısızım sorun devam ediyor son olarak yaptığım şeyleri rar"layıp yardımcı olmak isteyen arkadaşlar için burada paylaşıyorum.
Sorunlara gelecek olursak taş slotlarına taşlar hariç her şeyi giyiyor kısacası, kemer, silah kostümü manu vs, ek olarak simya pencerisine de kemer giyme gibi şeyler oluşuyor.
Nerede hata yaptığımı bulamadım, konu ile alakalı yardım konularına da baktım kimisi socket kimisi wear değeri vs demiş onları da denedim fakat olmadı.
İtem proto"ya wear_thanos komutu ile denedim olmadı,
eklenmiş filesa baktım legendy 1-120 orada ise item protoya wear shıeld olarak kayıtlı ve sanırım orada winscp de game db ye eklenmemiş sadece clıent item proto da var ya da ben yanlış anladım bilmiyorum.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.