Çözüldü Stone Scale Sistemi Hatası

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

YunusEmreOfficial

cout << "Jr. Lyrion" << endl ;
Premium Üye
Usta Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba Arkadaşlar yine bir hatayla karşınızdayım

Sistem Seçeklerine metin büyültüp küçültme ekledim ama butonlar geldi büyüyüp küçülmüyo alttaki fotoda gördüğüz true leri kaldırdığımda derleniyo ama herhangi bir büyüme küçülme olmuyo o tureleri eklersemde derlemiyo anlamadım fikri olan varmıdır sistem dosyamı aşağıya ekliyorum belki kullanmak ister güzel birşey bence

1694532977579.png

Sistemi İndirmek için
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Virüs Total İçin
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Burdaki tek hata sistemin eksik paylaşılmış olması.
Bu sistemin çalışması için öncelikle mob scale sistemini eklemen lazım. Ardından sorunsuzca bunu ekleyebilirsin.

Çözüm
Bu sistemin çalışması için öncelikle mob scale sistemini eklemen lazım. Ardından sorunsuzca bunu ekleyebilirsin.
bu sistemç eklerken senin paylaşmış olduğun mob scaleyide indirmiştim ama aynı mantık o tek tek büyüto bu toplu büyütüyo diye düşünüp bunu eklemiştim ama sanırım farklı şeyler bugün sistemi ekleyip tekrar deniycem çok teşekkür ederim yardımın için

[C++] Mob Scale Sistemi
Bu sistemi ekledim ama yine aynı mob_scale.txtyide görmüyo değişen bişey olmadı bende kanat sistemi yok o bölümdeki kodları ifdef endif olan yeri aldım sadece ondan mı kaynaklı acaba ne yapcam bilemedim syserde yok metinler moblarda büyümüyo eksiğim nerde acaba bi tahminin varmı 2 sistemide sorunsuz eklediğimi düşünüyorum

[C++] Mob Scale Sistemi
Bu sistemi ekledim ama yine aynı mob_scale.txtyide görmüyo değişen bişey olmadı bende kanat sistemi yok o bölümdeki kodları ifdef endif olan yeri aldım sadece ondan mı kaynaklı acaba ne yapcam bilemedim syserde yok metinler moblarda büyümüyo eksiğim nerde acaba bi tahminin varmı 2 sistemide sorunsuz eklediğimi düşünüyorum
bunu çözdüm görüyo şuan ama bu butonla ayarlama işini çözemedim bi sistem seçeneklerindeki ayarlamayı syser yok yine bakalım uğraşıyorum çözerim belki :D bu arada true leri koymuyorum ondanmı acaba

bunu çözdüm görüyo şuan ama bu butonla ayarlama işini çözemedim bi sistem seçeneklerindeki ayarlamayı syser yok yine bakalım uğraşıyorum çözerim belki :D bu arada true leri koymuyorum ondanmı acaba
Mob scale sistemini ekledikten sonra o true kısımlarını ekleyebilirsin. Aksi takdirde otomatik olarak false döndürecektir ve çalışmayacaktır.

1694640842995.png

sanırım buda çözüldü burda 3 float değişkeni eklenebiliyo görünüodu şuan bool değişkenide geldi ve true ekledim sanırım şimdi olacak build alıyorum

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.