Çözüldü Sonitex Garip Hata

• Konuyu açan Konuyu açan Farques
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 6
  • Gösterim Gösterim 85
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Farques

Üye
Üye
Ticaret Puanı
1
Ekran görüntüsü 2024-07-08 090125.webp

Ekran görüntüsü 2024-07-08 090455.webp

Resimde görünen yer offlineshopun başlık girme alanı, bu alan böyle gif koymuş gibi sürekli dönüyor. Başlık girince normale dönüyor.
Syserr yok, herhangi hata görünmüyor.

Çözüm
uiscript/privateshopwindow.py içerisinden shop_name_text_flash_ani içerisindeki images içeriğini sildim. Fonksiyon olarak kullanıldığı için komple silme işlemi gerçekleştirmedim. Sistem içerisinde bu silme sebebi ile herhangi bir hata oluşmadı, olağan hata ortadan kalktı.
Sorunun farklı çözümleri de vardır fakat buda bir çözüm yolu olarak kullanılabilir.
örn.
Ekran görüntüsü 2024-07-08 144500.webp
Debug clientsiz proje geliştirmek pratik değil ve çok zor olur, böyle basit hataları bile tespit edemezsiniz. Bence önce debug clienti düzeltmeye bakın.

uiscript/privateshopwindow.py içerisinden shop_name_text_flash_ani içerisindeki images içeriğini sildim. Fonksiyon olarak kullanıldığı için komple silme işlemi gerçekleştirmedim. Sistem içerisinde bu silme sebebi ile herhangi bir hata oluşmadı, olağan hata ortadan kalktı.
Sorunun farklı çözümleri de vardır fakat buda bir çözüm yolu olarak kullanılabilir.
örn.
Ekran görüntüsü 2024-07-08 144500.webp

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.