Çözüldü sifirdan meti̇n2 seri̇si̇ vi̇sual studi̇o 2019 geçi̇ri̇lmesi̇ gereki̇yor hatasi

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

bildek2m

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba öncelikle arkadaşlar Whistle arkadaşımızın yaklaşık 4 yıl önce yayınladığı sıfırdan metin2 kurma eğitim serisinde Visual Studio 2019 ile açtığı m2server.2008.sln dosyasını aynı şekilde bende açmaktayım fakat uygulama içerisinde servers klasörüne tıkladığımda (geçirilmesi gerekiyor) şeklinde bir yazı ile karşılaşıyorum sorun nedir yardımcı olabilirmisiniz?

server dosyasını sadece göstermelik açmış olabilir. server dosyasını o şekilde kullanman mümkün değil zaten. freebsd kısımlarıyla ilgilen o kısımlar çok önemli değil.

Çözüm
Teşekkür ederim o olmazsa olmaz sanıyordum :)
hayır olmazsa olmaz olan client source. eğer o kısım içinde geçirilmesi gerekiyor tarzı yazı varsa bakalım. ama game source için önemli değil. daha çok öğrendiğinde kullanabilceğin kullanışlı bir özellik fakat şimdilik kafanı karıştırmasın.

hayır olmazsa olmaz olan client source. eğer o kısım içinde geçirilmesi gerekiyor tarzı yazı varsa bakalım. ama game source için önemli değil. daha çok öğrendiğinde kullanabilceğin kullanışlı bir özellik fakat şimdilik kafanı karıştırmasın.
Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için hayırlı geceleriniz olsun

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.