Sıfırdan files kurmak istiyorum ama olmuyor

• Konuyu açan Konuyu açan mehmet07
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 29
  • Gösterim Gösterim 383
Kod:
Genişlet Daralt Kopyala
Host name/İp adres: 192.168.1.107
Lokal hosttasınız niye ip yazdınız? Windowstaki database'e bağlanmak için localhost 'a bağlanın. Windows ve FreeBSD aynı database'i kullanmaz, yeni bir veritabanı bağlantısı oluşturun.
17861 eklentisini görüntüle
Allah senden razı olsun sabahtan beri uğraşıyordum ya açıldı. geri kalan yerlerle uğraşmaya devam edeyim çok ama çok teşekkür eerim kaptanyosun bey

Kod:
Genişlet Daralt Kopyala
Host name/İp adres: 192.168.1.107
Lokal hosttasınız niye ip yazdınız? Windowstaki database'e bağlanmak için localhost 'a bağlanın. Windows ve FreeBSD aynı database'i kullanmaz, yeni bir veritabanı bağlantısı oluşturun.
17861 eklentisini görüntüle
account.sql
common.sql
log.sql
bu 3ü sorunsuz yüklendi Navicat'e.
ama player.sql yüklerken %95lerde takılıp kalıyor ve bu yazıyor
INSERT INTO `skill_proto` VALUES (1, 0x54687265652D57617920437574, 1, 1, 1, 0, 'HP', '-( 1.1*atk + (0.5*atk + 1.5 * str)*k)', '40+100*k', '', '', '12', '-( 1.1*atk + (0.5*atk + 1.5 * str)*k)', '', 'ATTACK,USE_MELEE_DAMAGE', '', 'NONE', '', '', '', '', '', '', '40+100*k', 0, 0, 'MELEE', 5, '1', 0, 0);
[Msg] Finished - Unsuccessfully
--------------------------------------------------
bende bekliyorum bekliyorum sonra close diyip kapatıyorum sizden indirdiğim mainline update rarındaki .sql bunlar acaba başka bi yerden mi indiricez bu player'i yada indirmesek çok sıkıntı olur mu

account.sql
common.sql
log.sql
bu 3ü sorunsuz yüklendi Navicat'e.
ama player.sql yüklerken %95lerde takılıp kalıyor ve bu yazıyor
INSERT INTO `skill_proto` VALUES (1, 0x54687265652D57617920437574, 1, 1, 1, 0, 'HP', '-( 1.1*atk + (0.5*atk + 1.5 * str)*k)', '40+100*k', '', '', '12', '-( 1.1*atk + (0.5*atk + 1.5 * str)*k)', '', 'ATTACK,USE_MELEE_DAMAGE', '', 'NONE', '', '', '', '', '', '', '40+100*k', 0, 0, 'MELEE', 5, '1', 0, 0);
[Msg] Finished - Unsuccessfully
--------------------------------------------------
bende bekliyorum bekliyorum sonra close diyip kapatıyorum sizden indirdiğim mainline update rarındaki .sql bunlar acaba başka bi yerden mi indiricez bu player'i yada indirmesek çok sıkıntı olur mu
player.sql'i notepad ile açıp skill_proto tablosu içinde "setaffectflag" ve "setaffectflag2" değerlerinde "enum" yazan yeri silip "set" yap

player.sql'i notepad ile açıp skill_proto tablosu içinde "setaffectflag" ve "setaffectflag2" değerlerinde "enum" yazan yeri silip "set" yap

Sıra geldi sunucuyu kurup başlatmaya:​

ServerSource içindeki m2server.2008.sln dosyasını açın.
Serveri 32 bit modda Release ve Debug olarak derleyin.
sanırım burada not defteri ile açıp yapıcam ama tam olarak nasıl olacağını bilmiyorum.

ServerSource/Bin içindeki SendToServerfiles.bat komutunu çalıştırın.
ServerFiles-Windows içindeki start.bat komutunu çalıştırın.
Sunucuyu kapatmak için sırayla auth, ch1, ch2, ch99 ve db tıklayıp ESC tuşuna basın. bunları direk üstüne tıklayıp mı açacağım

Sıra geldi sunucuyu kurup başlatmaya:​

ServerSource içindeki m2server.2008.sln dosyasını açın.
Serveri 32 bit modda Release ve Debug olarak derleyin.
sanırım burada not defteri ile açıp yapıcam ama tam olarak nasıl olacağını bilmiyorum.

ServerSource/Bin içindeki SendToServerfiles.bat komutunu çalıştırın.
ServerFiles-Windows içindeki start.bat komutunu çalıştırın.
Sunucuyu kapatmak için sırayla auth, ch1, ch2, ch99 ve db tıklayıp ESC tuşuna basın. bunları direk üstüne tıklayıp mı açacağım
Evet üstüne tıklayacaksın. Not defteriyle işin yok, visual studio'da derleyeceksin

Evet üstüne tıklayacaksın. Not defteriyle işin yok, visual studio'da derleyeceksin
Herşey için teşekkür ederim.
nyami destek çıkarak serveri kurdu.
Kaptan yosun size bir sorum olacak oyunda savaşçı bedensel karakterinin hava ve öfkesi patlıyor üç yönlü yeteneğine puan veremiyorum ve /setsk 1 59 gibi skil P yapma kodları çalıştıramıyorum acaba navicattaki bölümünde skille alakalı bir. sql de sıkıntı mı var

Herşey için teşekkür ederim.
nyami destek çıkarak serveri kurdu.
Kaptan yosun size bir sorum olacak oyunda savaşçı bedensel karakterinin hava ve öfkesi patlıyor üç yönlü yeteneğine puan veremiyorum ve /setsk 1 59 gibi skil P yapma kodları çalıştıramıyorum acaba navicattaki bölümünde skille alakalı bir. sql de sıkıntı mı var
Benim makinemde çalışıyor, siz başka bir skill proto kurabilirsiniz. Bazen bir makinede çalışan şey başkaa makinede bozulabiliyor.

Benim makinemde çalışıyor, siz başka bir skill proto kurabilirsiniz. Bazen bir makinede çalışan şey başkaa makinede bozulabiliyor.
kurulumu yaptıktan sonra player ı slip güncelleri atmıştım sanırım orada bozulmuş bu gün tekrar bağlanıp martinin güncell skill protosunu attım olay çözüldü.