Yardım razuzingv5 ch açamıyorum bir türlü

• Konuyu açan Konuyu açan bckntr
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 15
  • Gösterim Gösterim 656
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

bckntr

Sen Yetkili bi abiye benziyon
Geliştirici
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
arkadaşlar hayırlı akşamlar razuzngv5 filesini kurdum fakat ch bir türlü açılmıyor hata vb yok game build aldım yine açılmıyor oyun napmam gerek

1680276422272.png

Son düzenleme:
Game sourcede bununla alakalı bir define varsa, ki büyük ihtimalle vardır arayıp hepsine ctrl + q yaparak kodların hepsini pasif hale getirin.
anydesk versem 5 dakikanızı ayirablir misiniz vaktiniz yoksada hangi kısımlara bakıcam detaylı söyler misiniz

Son düzenleme:
Sen daha hatayı göremeden senin dosyanın içeriğini temizliyor yani.
syserr.txt atmış çocuk sen ona dikkat etmemişsin xd yaşlanmışsın ege...

gamenin içinde db ve channellardaki syserr dosyalarının içeriğini at buraya clienttekini değil

Makinenin ip adresini değiştirip tekrar dene. Ve makineye verdiğin ram miktarı çok az ise yükseltmeyi de deneyebilirsin.

syserr.txt atmış çocuk sen ona dikkat etmemişsin xd yaşlanmışsın ege...

gamenin içinde db ve channellardaki syserr dosyalarının içeriğini at buraya clienttekini değil
Belli zaman aralıklarla dosya içeriğinin temizlenmesinden bahsediyordum yanlış anlaşıldıysam kusuruma bakmayın.

Bu arada evet, yaşlılık için dediğin doğrudur. Ona yapacak birşey yok maalesef sevgili dostum :)

Belli zaman aralıklarla dosya içeriğinin temizlenmesinden bahsediyordum yanlış anlaşıldıysam kusuruma bakmayın.

Bu arada evet, yaşlılık için dediğin doğrudur. Ona yapacak birşey yok maalesef sevgili dostum :)
tamamda ch açılmamış syserr temizlense nolur temizlenmese nolur

tamamda ch açılmamış syserr temizlense nolur temizlenmese nolur
Daha doğrusu ch'nin açılmama sebebinin syserin temizlenmesiyle alakasının olduğunu (bağlantılı olduğunu) düşünüyorum . Kanalın açılmamasına sebebiyet veren hata mesajını göremediğimiz için bir çözüm üretemiyoruz maalesef.

Daha doğrusu ch'nin açılmama sebebinin syserin temizlenmesiyle alakasının olduğunu (bağlantılı olduğunu) düşünüyorum . Kanalın açılmamasına sebebiyet veren hata mesajını göremediğimiz için bir çözüm üretemiyoruz maalesef.
syserr.txt dicektim. clientteki syser ch hakkında bilgi vermez onu kastetmiştim bende. neyse ikimizin dediği de doğru aslında iyi forumlar