Psych0 II SF-Gelişim Günlüğü

Psych0SociaL

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba,

Öncelikle herkese iyi çalışmalar dilerim. Konuya şöyle bir giriş yapmak istiyorum: Geliştirici günlükleri artık akşamları kitap okur gibi rutin olarak takip ettiğim bir bölüm haline geldi. Kim ne eklemiş, bunları takip etmek keyif veriyor.

Kendimden bahsedecek olursam, 2013'ten beri, belki daha da eskiden beri, zaman zaman ara vererek işlerden dolayı Metin2 ve Knight Online PvP sunucuları geliştiriyorum. Fazla paylaşım yapmıyorum, çünkü bazı arkadaşlar sağ olsun, eskiden paylaştığımız dosyaları bizden habersiz kendi dosyaları gibi forumlarda yayarak güven kırıklığı yaşattı. Bu yüzden burada bir konu açmak istedim. Sizlerle geliştirdiğim dosyaların görüntülerini ve en son olarak da MMOTutkunları'ndan paylaşım yapacağım. Umarım keyifli olur. Aşağıda dosyaların özellikleri ve olmazsa olmazı, 2 adet görüntü yer alıyor. :)

FİLES TÜRÜ : Razuning v5 Mainline
LVL ARALIGI : 55-120

Filesi main seçmemdeki sebeb daha fazla uğraşmak :D

İlk olarak :
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Oyuncu oyun seçeneklerinden 4 farklı köy modu var istedini seçebilecek bir filesden sökmüştüm hoşuma gitti 55-120 için ideal geldi

2.olarak yukarıda ki videoda görmüşsünüzdür yanında gezen binek sistemi mob boyutu ve isim yükseklik ayar eklentileri ve bir kaç fix atılmıştır 2 kere bonus vermesi v.s

biraz hızlı bir konu oldu zamanım olduğunda düzeltmeler yapacağım.

Ekran görüntüsü 2024-08-11 135656.webp

01.09.2024(Güncelleme)
İşlerden dolayı fazla vakit ayıramıyorum bu pazar hava yağmurlu oldugu için biraz vakit bulabildim.
oyunun login kısmını değiştirdim çok farklı login ekranları denedim fakat en hoşuma giden bu oldu göze hitaben daha güzel

2.Olarak oyun seçenekleri menüsü zenarisi hepimiz biliriz ESC menüsü biraz hoş biraz alışılmışlık dışı ve dikkat çekebileceğini düşündüm için eklemek istedim

3. Olarak oyun npc marketlerde az eşya olduğunda sayfanın büyük olması biraz can sıkıcı bununda önüne geçmek için boş kısımları otomatik olarak kaldırıyoruz.

Buraya kadar takip ettiniz için teşekkürler çok yakında yeni güncellemeler için burada olacagz

Son düzenleme:
Filesi main seçmemdeki sebeb daha fazla uğraşmak
Bu mesajınıza koptum. Başarılar 1 okunacak serüven daha 😂😂😇😇

Bu arada sınradan fark ettim o sistem seçenekleri çok güzelmiş hangi filesten söktün acaba sadece hava değişiyo zannediyodum direk köy değişiyo kdkdkd

Son düzenleme:
Bu mesajınıza koptum. Başarılar 1 okunacak serüven daha 😂😂😇😇

Bu arada sınradan fark ettim o sistem seçenekleri çok güzelmiş hangi filesten söktün acaba sadece hava değişiyo zannediyodum direk köy değişiyo kdkdkd
yorumunuz için teşekkür ederim oyun seçenekleri dracarys ait ben zenaris den söktüm köy degişimini hangi filesden söktüm hatırlamıyorum o arşivimde duruyordu :)