Çözüldü Pack Kilit?

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

melihalbayrak

Geliştirici
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Ticaret Puanı
0
Selamlar. Pack kapatma yöntemi hakkında sorum olacaktı. Kapatmada foxfs ve epack32 ile şifrelemeyi ve uzantıyı değiştirerek kapatanlar var. Benim sorum ise epack ile kapatmak mı foxfs ile kapatmak mı daha iyi? Performans açısından herhangi bir fark yaratıyor mı foxfs bilgim yok buna da cevap arıyorum? Foxfs de sonuç olarak internette kaynak dosyaları açık şekilde var foxfs ile kapatılsada kodlar olduğundan her türlü açılabileceğini düşünüyorum bazıları kodlamayı değiştir kullan diyebilir o kadar bilgimin olmadığınıda belirtiyim. Veya bunların haricinde bir kapatma yöntemi var mı?

foxfs açılabiliyor tabi ama açılması daha zahmetli. biliyosun bi tane unpackeri var o unpackere tek tek hangi dosyayı çekmek istiyosan onun adını felan yazıyon ilginç bişey. yani tüm rootu önüne sermiyor yine. performansını bilmem ama ikiside aynıysa foxfs milleti uğraştıracağından daha mantıklı geliyor bana.

foxfs açılabiliyor tabi ama açılması daha zahmetli. biliyosun bi tane unpackeri var o unpackere tek tek hangi dosyayı çekmek istiyosan onun adını felan yazıyon ilginç bişey. yani tüm rootu önüne sermiyor yine. performansını bilmem ama ikiside aynıysa foxfs milleti uğraştıracağından daha mantıklı geliyor bana.
Epack32 ile şifrelemeyi ve uzantıyı değiştirdiğimizi düşünürsek o şifreyi bulmadan açılabilme ihtimali var mı?

Epack32 ile şifrelemeyi ve uzantıyı değiştirdiğimizi düşünürsek o şifreyi bulmadan açılabilme ihtimali var mı?
yok, her halükarda ne ile kitlersen kitle şifrelemeyi bilmeden açamaz. hiç bir şey yapmadan sadece lzo keyleri bile değiştirsen onu bulması gerek.

bi dipnot geçeyim. packlarında çok değerli şeyler varsa açmak isteyen onu her türlü açar yani. çok baba bi kilitleme bile yapsan sıkıntı.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.