Çözüldü Otomotik Metin Bot

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

bckntr

Sen Yetkili bi abiye benziyon
Geliştirici
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Kolay gelsin herkese aşağıda theadmin paylaştığı oto farmı ekledim kendi şahsi dosyalarıyla da kıyasladım vatan2 den söktüm ama sistem hala metin canını yarıya indirip bitirmeden diğer metine kaçıyor defalarca kontrol ettim ama bir anlam veremedim. Fikri olan varsa paylaşırsa sevinirm.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Otomatik Av Sistemi - Auto Hunt System

Çözüm
İçerisinde her target için ayrılmış bir süre ayarlanmış olabilir, kendi oyun içeriklerinde bir oyuncunun metini kırması atıyorum maksimum 10 saniye sürüyorsa bu süreyi kontrol edip yeni targete geçiyor olabilir, kodları kontrol edin.
Vuruş adetlerine dikkat ettin mi? eşitse bir yerde kısıtlanıyordur.

Son düzenleme:
İçerisinde her target için ayrılmış bir süre ayarlanmış olabilir, kendi oyun içeriklerinde bir oyuncunun metini kırması atıyorum maksimum 10 saniye sürüyorsa bu süreyi kontrol edip yeni targete geçiyor olabilir, kodları kontrol edin.

Çözüm
Evet böyle bir kısıtlama var diye hatırlıyorum.

Kodları kontrol ettim düşündüm ama ya çok bakmaktan ya da artık gözlerim kamaştı gözden kaçmış baktığım kadarıyla bir sınır vs göremedim. Tekrar kontrol edeyim.

PythonPlayer.cpp dosyasında
if (sonHedefBulMs != 0 && ((sonHedefBulMs + 21000) <= CTimer::Instance().GetCurrentMillisecond()))

şöyle bir kod gördüm ve 21000 değerini artırınca sorun ortadan kalktı fikirleriniz için hepinize ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri