İstek Oto Av Sistemi Arıyorum No Ks Olanın'dan

• Konuyu açan Konuyu açan jdm98
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 10
  • Gösterim Gösterim 163
Konu sahibinin aradığı materyalleri bulmasına yardımcı olmak için konuya yorum yazabilirsiniz.

jdm98

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Oto Av Sistemi Arıyorum

Oto avda no ks olayı şöyle herkez bir metine koşmamasını istiyorum. son 1 tane metın kaldıgında herkez o metine koşuyor bunu istemiyorum

algoritması degişecek sanırım tam bilemiyorum

mevcut oto av sistemlerinin tamamı client üzerinden hesaplamaları yapıyor, hedefe yönlendirmeyi sunucu tarafından yapmadığınız sürece böyle bir şey mümkün değil ne yazık ki. bunun içinde komple sistemin değişmesi lazım neredeyse bununlada uğraşacak birini bulabileceğinizi sanmam

vatansever filesindekine bi göz at hocam, files warez olmadan önce son sürümlerinde ks atmayan, tren yapmayan oto av vardı ama paylaşılan sürümünde bu durum nedir bilemem kontrol edilmesi gerekiyor. Kontrol edip sökebilirsin.

Fileslardan çalışan sistemleri sökmek isterim fakat fazla bir bilgim yok. Biraz aciliyeti var oto av zaten vatan sever filesındaki gibi. sistem sökmeyle alakalı konu varsa onada göz atmayı isterim.

Fileslardan çalışan sistemleri sökmek isterim fakat fazla bir bilgim yok. Biraz aciliyeti var oto av zaten vatan sever filesındaki gibi. sistem sökmeyle alakalı konu varsa onada göz atmayı isterim.
Gui aynı olabilir ama arka plan kodları farklıdır yüksek ihtimalle, sistem sökmeyle alakalı bildiğim kadarıyla bir konu yok fakat çok zor bir durum değil, sistem eklemenin ters mimarisi.

Gui aynı olabilir ama arka plan kodları farklıdır yüksek ihtimalle, sistem sökmeyle alakalı bildiğim kadarıyla bir konu yok fakat çok zor bir durum değil, sistem eklemenin ters mimarisi.

siz konulara göz atmıyorsunuz sanırım :D

siz konulara göz atmıyorsunuz sanırım :D
Hepsine bakmıyorum maalesef :D Çok fazla zamanım olmadığı için denk geldikçe bakıyorum bunun hakkında konu olması güzel birşey.

Otomatik Av Sistemi ni vatansever2 den söktüm. Vatansever2 de açılış yaptığında tren olayı vardı ve sonra ki güncellemelerle bunu düzeltmişlerdi ama vatansever2 nin paylaşılan dosyaları oyun açılmadan önceki halimi yoksa sonraki halimi onu bilmiyorum, oto avın böyle bir sorunu varmı yokmu kontrol etmedim.

Hepsine bakmıyorum maalesef :D Çok fazla zamanım olmadığı için denk geldikçe bakıyorum bunun hakkında konu olması güzel birşey.
sistem sökme konusunu attıgınız için teşekürler hocam ilgilenecegim bu konuyla

Otomatik Av Sistemi ni vatansever2 den söktüm. Vatansever2 de açılış yaptığında tren olayı vardı ve sonra ki güncellemelerle bunu düzeltmişlerdi ama vatansever2 nin paylaşılan dosyaları oyun açılmadan önceki halimi yoksa sonraki halimi onu bilmiyorum, oto avın böyle bir sorunu varmı yokmu kontrol etmedim.
Bende bakıyorum fakat bulamadım