Yardım Ortalama Efsun Nesnesi Yapmak İçin Yardım Edermisiniz

• Konuyu açan Konuyu açan Muhtar06
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 2
  • Gösterim Gösterim 848
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Muhtar06

Yeni Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Öncelikle Kolay Gelsin , metin2 geliştiriciliği ve quest olayında çok acemiyim.
Serverimde 77025 Kodunda bir efsun nesnesi var ve ben bu efsun nesnesinin diğerlerinden farklı olarak yalnızca Ortalama Zararı değiştirmesini istiyorum. Bu değişimide benim vereceğim aralıkta yapmasını istiyorum. ( Örn. yalnızca 55-60 ortalama arası değişsin "

Forumda daha önce değerli üstatlarım paylaşmış lakin hepsi ".cpp" uzantılı dosyalarla bağlantılı. Serverin source dosyasına ulaşımım yok daha doğrusu firma vermiyor. Ayrıca bana kodlamanın quest ve lua şeklinde olması gerektiğini söylediler. Yani server c++ kodu ile değil 40K files denilen şekilde kodlanmış. ( sürçü lisan olduysa affola )

Bu konuda ne yapmam gerekiyor ? Nasıl Yapabilirim ?

şimdiden çok teşekkürler

Merhaba, öncelikle bu işlem için src şart. Eğer src ye sahip değilseniz yapabileceğinizi sanmıyorum.
Quest ile nasıl yapılacağı konusunu ise belki use türünde bir quest ile yapılabilir. Quest ile direkt olarak efsun nesnesi gibi efsun değiştirmeyi hiç denemedim ve hiç görmedim de.

Serveri kuran firma tarafından söylenen şu üstadım
c++ bilgisine sahipseniz , isteğinizi quest ve lua yoluyla çok basit şekilde yapabilirsiniz demiş.