Çözüldü Offlineshop ve Nesne arama

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

CalvinGiorgio

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Öncelikle selamun aleyküm. çevrimdışı pazar ve bununla uyumlu olabilicek ticaret camı eklemek istiyorum düz sade olur görünüşü fark etmez. Sadece stabil çalışan lazım bana bunun için önerisi olacak olan varsa sevinirim teşekkürler.

Çözüm
vallaha gördüğün gibi bilgim yok eklediğim şeyi bile zor ekliyorum ki birşeyini değiştirmek benim için ölüm

ikarusun warez dosyası bendede var ama bunun gerçek dosyaları mı bilemiyorum hededek 2 3k olmasa bile 1k üstü olur
great'da sorunlar var diyorlar ikarusu denedim bizzat test edenlerde söylüyor gözle görülür 1 tane sıkıntısını söylediler kurulan pazar stabil değil yani şöyle sabit olmuyor local x,y kordinatları sabit değil. Pazarı kurduğunda karakterin 10x 10y etrafına kuruyor pazarı tam oldugu yere kurmuyor paylaşılan fileslerde ikarus kurulu olan var bunun dosyasınıda buldum ben kurulumu baya uzun ve içinde anlatım yok kurmayı bile denemedim şuan offshop ve nesne arama işini nasıl çözerim bilemedim
lisanssız ikarusa...
Great kurabilirsiniz. Ira rework ikarus shop warez olmadı diye biliyorum. Zaten ikarustan alınma shopunuz yoksa bu işe hiç girmeyin derim. Online hedefinizde çok yüksek değillse zaten greatin size bir zararı dokunmayacaktır.

Kafanın karışmasına gerek yok. Great kullan geç. Geri kalan shop sistemleri kullanılabilecek vaziyette değiller. İsim değiştirmede crash diyor çözümü basit kaldır isim değiştirme özelliğini bitti. Zaten kim pazarın ismini önemsiyor ve değiştiriyor ki kaldıki offline shopta kimse önemsemiyor ticaret camı olduktan sonra bir önemi yok isim değiştirme özelliğinin.

anladığım kadarıyla great kurarsam sorun olmaz. Tek sorun başlık değiştirme onuda iptal et dediniz ama iptal etme kısmına gelince yine bir konu açarım sanırım

Unlicensed Ikarus can not be trusted, I added it, but I do not use it, if I open a live game, instead of removing the functions available in some files, you can remove the fixes from the files. but when you start adding, it seems like you are starting from the wrong things, start from the source with less plugins and try to grasp the logic, then you already get used to it.

You can look at what I've added from these two videos, where and how, and try to figure out the logic.

How to make it work with won system?
Any suggestion?
Thanks

Konuya son durum belirtilmemiş ve konu zaman aşımına uğradığı için kapatılmıştır.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.