Nick name önerisi

YunusEmreOfficial

cout << "Lyrion" << endl ;
Premium Üye
Usta Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba MmoTutkunları ailesi;
Öncelikle İsmim Yunus Emre Doğan, forum genelinde oyunlarda vs. RcT ismini kullanırdım. Açıkcası bu ismin bi anlamı yok beni yansıtan hiç bir tarafı yok yaklaşık 5 yılı aşkındır bu nick name kullanıyorum. Sizlerden ricam ve bu konuyu açmamdaki sebep benim için güzel bir anlam veya güzel bir nick name öneriniz. Bu RcT önceden bi loncamız vardı RtC adında oda pek bişey ifade etmiyodu ama kısa olması ve söylemesi hoşuma gittiği için benzerini kendime nick edindim ama görenler ya reçete dediler yada siyasallaştırıp recep tayip dediler. Yakın zamanda forum üzerindeki adımı değiştirdim. YunusEmreOfficial olarak öncesi yunus0399 du. Bu konu açıkcası benim için önemli. Foruma geri dönmeye çalışıyorum. Geri geldiğimde çok güzel konularla sizlerle olacağım. Onun için güzel bir nicknameye sahip olmam gerek. Ciddiye alıp yorum yaparsanız sevinirm. 3 aylık Premium hediye edebilirim. Duruma göre 6 ay da olabilir.
Sevgilerle Yunus Emre.

ben adımı soyadımı koydum gayette güzel sende yunusemre yap nolacak yani

Bana biri çıkıp Kaiser ismi nereden aklına geldi diye sorsa verecek düzgün bir cevabım olmazdı şahsen.
Bir anda aklıma geldi ve kullanmaya başladım.

İlgini çeken herhangi bir şeyin adı bile nick olarak kullanılabilir. Çok şiirsel bir nicke gerek olacağını düşünmüyorum, özellikle bu camiada.
Dolayısıyla ilgi alanlarından bir isim tespit edip onu kullanabilirsin. Bir kitapta gördüğün kelime olabilir, teknolojik bir aletin/ürünün/markanın adı olabilir, bir film karakterinin adı olabilir, anlamını bildiğin anlamlı bir kelime olabilir.. vs.
Bence bu konuda dikkat etmen gereken tek şey, seçeceğin nickin herkesle karışmayacak derecede farklı olması.

Dijital ortamda kullanıcı adının içinde isim ve soyisminin olmasını önermem çünkü ne olduğu belli olmayan insanlarla uğraşmak zorunda kalabilirsin.

Sevdiğim bir eserdeki karaktere özgü bir şey seçebilirsin mesela.

Benim kullanıcı adımında pek bir anlamı yok ama hoşuma gidiyor her ne kadar içinde "admin" kelimesini içerdiği için kullanmama izin vermeyen yerler olsada. Benim kullanıcı adımın hikayesi de şu; wolfteam in ilk zamanlarıydı en dandik kutular bile çok değerliydi ve oyundan tanıştığım birisine 1 tane çok değerli bir kutu yollamıştım o da bana bu kullanıcı adını önermişti taaa o zamandan beri bu kullanıcı adını kullanıyorum :D .

Bana biri çıkıp Kaiser ismi nereden aklına geldi diye sorsa verecek düzgün bir cevabım olmazdı şahsen.

İlgini çeken herhangi bir şeyin adı bile nick olarak kullanılabilir. Çok şiirsel bir nicke gerek olacağını düşünmüyorum, özellikle bu camiada.
Dolayısıyla ilgi alanlarından bir isim tespit edip onu kullanabilirsin. Bir kitapta gördüğün kelime olabilir, teknolojik bir aletin/ürünün/markanın adı olabilir, bir film karakterinin adı olabilir, anlamını bildiğin anlamlı bir kelime olabilir.. vs.
Bence bu konuda dikkat etmen gereken tek şey, seçeceğin nickin herkesle karışmayacak derecede farklı olması.
Ben sizin nickiniz heralde Kayser-i Rum lakabı ile Doğu Roma İmparatorluğu'nun devamını temsil ettiğini ve Doğu Roma kayzeri olduğunu öneren Fatih Sultan Mehmet'ten geliyordur diye düşünmüştüm.

ben adımı soyadımı koydum gayette güzel sende yunusemre yap nolacak yani
öyle tabi en iyisi kendi ismin ama bazı anlamlı nickler güzel anlam katabiliyor. O yüzden oyun kısmında bi nick bulmayı kurumsal alanda yedmedyayı kullanmayı düşünüyorum. Yed baş harflerim diye

Aslında doğru diyosun bu konuyu açmamdaki amaçta buydu aslında RcT ismini oldukça uzun süredir kullanıyorum. Kimsede kullanmadı benden başka ama dediğim gibi bana birşey ifade etmiyor anlamsız geliyo herhangi bir açılımı vsde yok o yüzden anlam arıyorum yada başka bir nick
Dijital ortamda kullanıcı adının içinde isim ve soyisminin olmasını önermem çünkü ne olduğu belli olmayan insanlarla uğraşmak zorunda kalabilirsin.

Benim kullanıcı adımında pek bir anlamı yok ama hoşuma gidiyor her ne kadar içinde "admin" kelimesini içerdiği için kullanmama izin vermeyen yerler olsada. Benim kullanıcı adımın hikayesi de şu; wolfteam in ilk zamanlarıydı en dandik kutular bile çok değerliydi ve oyundan tanıştığım birisine 1 tane çok değerli bir kutu yollamıştım o da bana bu kullanıcı adını önermişti taaa o zamandan beri bu kullanıcı adını kullanıyorum :D .
evet, sanal ortamda ismini kullanmak sana ulaşılmasını daha da kolaylaştırıyo onun yerine nick daha güzel sadece seni tanıyanlar biliyo gerçek ismini o yüzden bana nick lazım 😂😂😂

Ben sizin nickiniz heralde Kayser-i Rum lakabı ile Doğu Roma İmparatorluğu'nun devamını temsil ettiğini ve Doğu Roma kayzeri olduğunu öneren Fatih Sultan Mehmet'ten geliyordur diye düşünmüştüm.
Alaka seviyesi:
ss.webp

Öyle olmamış olsa bile bundan sonra öyle olabilr diye düşünüyorum ince bi detaymış. Sanırım siz söyleyene kadar kimse bilmiyodu. 😂😂😂

doğru bi kaç sene önce ailemi bulanlar felan olmuştu bulup napacaklarsa :D

Yapay zeka yaratıcı isimler çıkarıyor ona bi sor derim onun harici tarihte önemli isimleri kullanman güzel olabilir ben öyle yapıyorum :&

doğru bi kaç sene önce ailemi bulanlar felan olmuştu bulup napacaklarsa :D
Şimdi panel var knk değil aileni herşeyini bulabiliyolar. Benim kullandığım paneller var bazen adam ayak numarasına kadar sorgu yaptırıyo. Napcaksa

Yapay zeka yaratıcı isimler çıkarıyor ona bi sor derim onun harici tarihte önemli isimleri kullanman güzel olabilir ben öyle yapıyorum :&
Yapay zekayı denedim aslında saçma isimler söylüyo o yüzden buraya sormak istedim.
Bu arada Baldwin için kimden esinlendiniz?

Şimdi panel var knk değil aileni herşeyini bulabiliyolar. Benim kullandığım paneller var bazen adam ayak numarasına kadar sorgu yaptırıyo. Napcaksa

Yapay zekayı denedim aslında saçma isimler söylüyo o yüzden buraya sormak istedim.
Bu arada Baldwin için kimden esinlendiniz?
Baldwinden esinlendim kral

arama motoruna "hz yasuo nickname" yaz orda da ilginç nickname ler var.

Not : Yatırım tavsiyesi değildir.

Merhaba arkadaşlar, bir süredir nick arıyordum. Kendi ismimi seviyorum ama genel anlamda nick gerekiyodu. Artık RcT nickini kullanmiycam.
Yeni ve değişmez nickim Lyrion, anlamı müzik esintisi yada müziğin gücü anlamına geliyor. söylemeside melodika gibi geldi nedense hoşuma gitti.
Liriyon olarak okunuyor.

Gereksiz işlerimi bitirdim. Artık yarım bıraktığım işlerimi tamamlamayı düşünüyorum. Yeni konularda görüşmek üzere.

YunusEmreOfficial - Lyrion