Çözüldü Navicat Player table doesn't exist Hatası

• Konuyu açan Konuyu açan Kaiser
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 6
  • Gösterim Gösterim 1K
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Kaiser

Admin
Admin
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar kolay gelsin.
Kullandığım won sistemi için Player'da bir tablo oluşturmam gerekiyor, oluşturuyorum sonrasında reboot atıyorum ancak reboot sonrası tablo gitmiş oluyor. Tekrar aynı isimde oluşturmaya çalıştırdığımda ise table doesn't exist hatası veriyor. Bir fikri olan var mı acaba bu konuda?

Olmuyor malesef tür olarak seçiyorum fakat kaydederken aynı hatayı alıyorum. Ayrıca reboot sonrası wonlar gidiyor sıfırlanıyor, tahminimce bu sorundan dolayı sıfırlandığını düşünüyorum

edit: doğru tahmin etmişim. Reboot değil oyunu kapatıp açınca bile won sıfırlanıyor ve syserr veriyor

Kod:
Genişlet Daralt Kopyala
SYSERR: Apr 26 22:54:43 :: DirectQuery: AsyncSQL::DirectQuery : mysql_query error: Unknown column 'won' in 'field list'
query: UPDATE player.player SET won = '1' WHERE id = '10087';
SYSERR: Apr 26 22:55:18 :: DirectQuery: AsyncSQL::DirectQuery : mysql_query error: Unknown column 'won ' in 'field list'
query: SELECT won FROM player.player WHERE id = '10087';
SYSERR: Apr 26 22:55:18 :: ItemLoad: cannot create item by vnum 42015 (name test id 10005075)

Son düzenleme:
Sitemizde özellikle SQL kodları ve sql hata kayıtlarıyla ilgili çok soru geliyor.
Kanala veritabanı dersleri çekmem gerekiyor. :D

Vallahi çok iyi olur, files geliştirme konusunda çok işe yarayacaktır eminim :D

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.