İstek Mmo Tutkunlarının Udemy Videoları Olan Varmı?

• Konuyu açan Konuyu açan DeusOfWar
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 9
  • Gösterim Gösterim 95
Konu sahibinin aradığı materyalleri bulmasına yardımcı olmak için konuya yorum yazabilirsiniz.

DeusOfWar

Yeni Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Bana Yardımcı Olabilicek Varmı Eskiden Satın Almış Olan Birisi Var İse Hesabını Satmak Veya Yardımcı Olmak İsterse Çok Sevinirim 🙏

5 son gözüküyor sonrası yüklenmemiş. eğitimden bana lazım olan yer gui düzenleme ve oluşturma kısmı o da 5. Ünitede. Ayrıca eğitimlerin bir kısmı telif yememişti YouTube dan bir bak istersen işine yarayan yerler olabilir
Youtube'da o bölümlerin hepsini gizliye almıştım. Üzerinden seneler geçmesine bana videoların geri gelmesi için o kadar çok istek oldu ki. Ancak benim ne yeni videolar çıkartacak enerjim ne de zamanım var. O yüzden komple kaldırmıştım. Belki kanal üyeleri için aktif ederim hepsini

Youtube'da o bölümlerin hepsini gizliye almıştım. Üzerinden seneler geçmesine bana videoların geri gelmesi için o kadar çok istek oldu ki. Ancak benim ne yeni videolar çıkartacak enerjim ne de zamanım var. O yüzden komple kaldırmıştım. Belki kanal üyeleri için aktif ederim hepsini
udemy videoları geri gelsin açın veya gizli olanları üyelere özel açarsanız sevinirim herkes çok istiyor yıllardır

udemy videoları geri gelsin açın veya gizli olanları üyelere özel açarsanız sevinirim herkes çok istiyor yıllardır
videoların bir kısmı güncel olmadığı için zaten kursun ilk kısımlarında herkesin hata alması muhtemel bu yüzden açmak çok mantıklı değil.