Çözüldü Metin2 TR Official Pack Açma Xtea key bulma

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

akifgokce

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Selamun aleyküm.
Metin2 Gameforge'a ait orjinal pack dosyalarını açmaya çalışıyorum bir türlü açamadım.
Xtea key bulmaya çalıştığımda "AVCEterPackManager" değerinde bu gözüküyor "FC 11 A8 02 00 00 00 00". Orjinal dosyaları açabilen birisi yardımcı olabilir mi?

Çözüm
Selamun aleyküm.
Metin2 Gameforge'a ait orjinal pack dosyalarını açmaya çalışıyorum bir türlü açamadım.
Xtea key bulmaya çalıştığımda "AVCEterPackManager" değerinde bu gözüküyor "FC 11 A8 02 00 00 00 00". Orjinal dosyaları açabilen birisi yardımcı olabilir mi?
açan türk tanımıyorum.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

açık dosyaları buradan bulabilirsin.
Selamun aleyküm.
açan türk tanımıyorum.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

açık dosyaları buradan bulabilirsin.

Çözüm
Selamun aleyküm.
Root packini açamazsın. Grafik veya model almak istiyorsan Hasan'ın attığı linkte hazır açılmış full packler var.

Officialin yaklaşık 1 hafta önce aldığı güncellemede tüm pack şifreleme sistemini değiştirdiler, yenisiyle uğraşanlar var Hasan'ın verdiği linki takip edin açan orada paylaşır, root açılamaz anca metasını görebilirsiniz o da aynı konuda mevcut.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.