Metin2 Surf Tahtası Sistemi

• Konuyu açan Konuyu açan Tengrist
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 27
  • Gösterim Gösterim 1K
Metin2 şu an dandik bir PVP'den bile daha dandik halde. Durumu içler acısı. Yan yana 5 tane demirci olan map bile var, o kadar vahim halde. PVP olsa oynanmaz, o kadar rezil bir halde.

1717229253156.png

Evet bu gördüğünüz resmi Metin2, her hafta açılıp kapanan dandik pvpler değil...

Metin2 şu an dandik bir PVP'den bile daha dandik halde. Durumu içler acısı. Yan yana 5 tane demirci olan map bile var, o kadar vahim halde. PVP olsa oynanmaz, o kadar rezil bir halde.

17227 eklentisini görüntüle

Evet bu gördüğünüz resmi Metin2, her hafta açılıp kapanan dandik pvpler değil...
Evet malesef öyle ama oyunu artık P2W yapısında.

Not:trdeki en beğendiğim sistem element set sistemi

Evet malesef öyle ama oyunu artık P2W yapısında.

Not:trdeki en beğendiğim sistem element set sistemi
P2W'in tek suçlusu Gameforge. Bu öyle rezil bir şirket ki bütün yüksek potansiyel taşıyan güzel oyunları alıp afedersiniz anasını belliyor. Gameforge'un eli hangi güzel oyuna değse oyun p2w bataklığına dönüyor. Runes of Magic denen harikulade MMORPG oyununu da Gameforge mahv-u perişan etmişti.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:

17227 eklentisini görüntüle

Bari textureler farklı olsaymış :D

Tam olarak ne işe yarıyor bunlar

Bari textureler farklı olsaymış :D

Tam olarak ne işe yarıyor bunlar
120 Level silah ve zırhları sanırım. Random attribute ve random stat ile geliyorlar. Yani yapımı başarılı olsa da efsunu kötü olabilir, efsunu güzel olsa da oranı kötü olabilir. Çok zor iş hepsini düzgün getirmek. Ya da bu o olmayabilir bilemedim.

120 Level silah ve zırhları sanırım. Random attribute ve random stat ile geliyorlar. Yani yapımı başarılı olsa da efsunu kötü olabilir, efsunu güzel olsa da oranı kötü olabilir. Çok zor iş hepsini düzgün getirmek. Ya da bu o olmayabilir bilemedim.
random efsun işine bi düzeltme getireyim tam olarak öyle değil. sungma iradesi için 3 ekstra efsun var ve bunlar APPLY_RANDOM özelliği ile geliyor. bknz:

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Paylaşım için teşekkürler. Game ve client sourceye ekledim build aldım. Fakat pack kısmı kaldı bendeki "playersettingmodule.py" çok farklı ne yapmalıyım? [PSM sistemi ekliymiş filesti şimdi fark ettim hallederim :D]

Dosya Eklentileri

Son düzenleme: