Çözüldü Metin2 Saldırı hızı arttırma

• Konuyu açan Konuyu açan twinslyvio
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 3
  • Gösterim Gösterim 2K
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

twinslyvio

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Öncelikle merhabalar arkadaşlar , sizden bir konuda yardım isteyeceğim. Kendime ait bir localhost'da metin2 sunucum mevcut. Ben bu oyunda saldırı hızımı atın üstündeyken arttırmayı düşündüm. Daha sonrasında yine burada açılan bir konuda bilgilendirme yapılmıştı o arkadaşa da teşekkür ediyorum buradan fakat bir sorun ile karşılaştım. Orada yazılan herşeyi eksiksiz yerine getirdim (game/src/char.cpp dosyasındaki verileri değiştirdim sonrasında dosyaları derledim , pack/pc içindeki dosyaları düzenleyip kapattım ) fakat bir türlü saldırı hızımda bir artış göremedim yapabilen yada yardım edebilecek biri var ise yardım edebilir mi acaba ?

Son düzenleme:
Çözüm
Adımları anlatıyorum ben çözdüm :D ,

home/server/game dosyasını derledikten sonra aynı yerde bin klasörünün içinde oluşan 2 adet dosyamız var bunlar db ve game dosyaları , bu iki dosyayı usr/game/share/bin klasörünün içindekiler ile değiştirmeniz gerekiyor (kaynak dosyalarda yapılan her değişiklik için bu geçerli.). Bu şekilde değişiklikleri aktif edebiliyoruz.Jeton sonradan düştü ama Bana da tecrübe oldu :D
Adımları anlatıyorum ben çözdüm :D ,

home/server/game dosyasını derledikten sonra aynı yerde bin klasörünün içinde oluşan 2 adet dosyamız var bunlar db ve game dosyaları , bu iki dosyayı usr/game/share/bin klasörünün içindekiler ile değiştirmeniz gerekiyor (kaynak dosyalarda yapılan her değişiklik için bu geçerli.). Bu şekilde değişiklikleri aktif edebiliyoruz.Jeton sonradan düştü ama Bana da tecrübe oldu :D

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.