Yardım metin2 demirci efekti

• Konuyu açan Konuyu açan uqursen
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 3
  • Gösterim Gösterim 77
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

uqursen

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
merhaba şu efekti ariyorum bulamadım elinde olan yardımcı olabilirmi vectors paylaştığı değil.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Dosya altında alıntıda var büyülü metal vs eklenmiş. Dosyalarda yokmuş onuda uygularsın. Mobildeyim dosyaları indiremiyorum. Link çalışıyor kontrol ettim. İyi kullanımlar

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Dosya altında alıntıda var büyülü metal vs eklenmiş. Dosyalarda yokmuş onuda uygularsın. Mobildeyim dosyaları indiremiyorum. Link çalışıyor kontrol ettim. İyi kullanımlar
hocam eline sağlık dediğiniz gibi 6. sayfadaki metal eklemeleri kodları doğru ilk verilen yanlış

a:
Genişlet Daralt Kopyala
ch->EffectPacket(SE_UPSUCCESS);
bu şekilde eklenmesi gerekiyor ekleme yapacak arkadaşlar buil hatası alanlar için

ve char_item.cpp çok karışık arkadaşın anlatımında sizde paylaşacak olursanız düzenlerseniz herkes daha fazla yararlanmış oluyor teşekkürler.

hocam eline sağlık dediğiniz gibi 6. sayfadaki metal eklemeleri kodları doğru ilk verilen yanlış

a:
Genişlet Daralt Kopyala
ch->EffectPacket(SE_UPSUCCESS);
bu şekilde eklenmesi gerekiyor ekleme yapacak arkadaşlar buil hatası alanlar için

ve char_item.cpp çok karışık arkadaşın anlatımında sizde paylaşacak olursanız düzenlerseniz herkes daha fazla yararlanmış oluyor teşekkürler.
Düzenlenmiş bir şekilde yarın bu foruma da kazandırırım dosyaları ve kodları ama vakit bulup kodları düzenleyebilirsem yine de söz vermiyim. 😂😂