Yardım Metin taşı model dosyaları hk.

• Konuyu açan Konuyu açan cemokyay35
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 6
  • Gösterim Gösterim 62
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

cemokyay35

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba,
1. köyden itibaren mevcut olan metin taşlarına ait modelleme dosyalarını bulamamaktayım.
Monster klasörünü didik didik ettim bir kaç files üzerine ama hiç bir şekilde bulamadım yardımcı olabilir misiniz ? (sevgililer günü için vb özel metin dosyalarına erişebildim)

Merhaba,
1. köyden itibaren mevcut olan metin taşlarına ait modelleme dosyalarını bulamamaktayım.
Monster klasörünü didik didik ettim bir kaç files üzerine ama hiç bir şekilde bulamadım yardımcı olabilir misiniz ? (sevgililer günü için vb özel metin dosyalarına erişebildim)

hepsi ayrı ayrı değil. sadece kaplamaları değişiyor.
1723532701059.webp

Teşekkürler hocam, dönüşünüzü bekliyorum.

bu kısma texture atabiliyor olman lazım.
1723539920209.webp

bende dds dosyalarımı texture bölümüne atmaya çalışınca şu şekilde bir hata veriyor. sende durum ne olur bilmiyorum. alternatif olarak farklı ne var onu da bilmiyorum.
1723540079110.webp

bu texture dosyalarını 3d değilde 2d olarak görmek istersen paint net yükleyip oradan bakabilirsin.
1723540265020.webp

bu kısma texture atabiliyor olman lazım.
18334 eklentisini görüntüle

bende dds dosyalarımı texture bölümüne atmaya çalışınca şu şekilde bir hata veriyor. sende durum ne olur bilmiyorum. alternatif olarak farklı ne var onu da bilmiyorum.
18335 eklentisini görüntüle

bu texture dosyalarını 3d değilde 2d olarak görmek istersen paint net yükleyip oradan bakabilirsin.
18336 eklentisini görüntüle
Merhaba, bende de aynı hatayı vermekte çözümünü bilen var mıdır ?