Çözüldü KOSTÜM YERE GİRME SORUNU

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

sains

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Herkese merhaba aşşağıda verdiğim şekilde kostüm eklemesini gerçekleştirdim fakat resimde gördüğünüz gibi hata veriyor sebebi ne olabilir doğru eklediğimi düşünüyorum yardımlarınız için teşekkür ederim.

warrior_m.msm:
    Group ShapeData201
    {
        SpecialPath            "d:/ymir work/pc/plechito/valentine2023_1/"
        ShapeIndex            19963
        Model                "warrior_m.gr2"
        SourceSkin            "plechito_tex_m.dds"
        TargetSkin            "plechito_tex_m.dds"
    }
}

item_names.txt:
19961    Aşk Kostümü(e)
19962    Aşk Kostümü(d)
19965    Aşk Kostümü Başlık (e)
19966    Aşk Kostümü Başlık (d)

item_proto.txt:
19961    ????    ITEM_COSTUME    COSTUME_BODY    2    ANTI_STACK | ANTI_FEMALE    NONE    NONE    NONE    0    0    0    0    0    REAL_TIME    259200    LIMIT_NONE    0    APPLY_NONE    0    APPLY_NONE    0    APPLY_NONE    0    APPLY_NONE    0    5    0    0    19963    0    0    100    0    0
19962    ????    ITEM_COSTUME    COSTUME_BODY    2    ANTI_STACK | ANTI_MALE    NONE    NONE    NONE    0    0    0    0    0    REAL_TIME    259200    LIMIT_NONE    0    APPLY_NONE    0    APPLY_NONE    0    APPLY_NONE    0    APPLY_NONE    0    5    0    0    19963    0    0    100    0    0
19965    ????    ITEM_COSTUME    COSTUME_HAIR    1    ANTI_STACK | ANTI_DROP | ANTI_FEMALE    NONE    NONE    NONE    0    0    0    0    0    REAL_TIME    259200    LIMIT_NONE    0    APPLY_NONE    0    APPLY_NONE    0    APPLY_NONE    0    APPLY_NONE    0    0    0    0    19964    0    0    0    0    0
19966    ????    ITEM_COSTUME    COSTUME_HAIR    1    ANTI_MALE | ANTI_STACK |    NONE    NONE    NONE    0    0    0    0    0    REAL_TIME    259200    LIMIT_NONE    0    APPLY_NONE    0    APPLY_NONE    0    APPLY_NONE    0    APPLY_NONE    0    0    0    0    19964    0    0    0    0    0
Adsız.png

Çözüm
Sorun çözüldü.

Çözüm : ekstra klasör oluşturulmuş ve oyuna klasörün ismi belirtilmediği için dosyalar etkisiz şekilde duruyordu oyunun okuduğu dosyaya kostümler atılınca sorun çözüldü.
.GR2 çekmiyor

Çözüm:
Gr2 dosyasını açıp doğru konumda olduğuna emin olun.
Msm dosyasında belirtiğin konum doğru olmalı.
Msm girdiğin gr2 ismi doğru olmalı.

msm dosyalarında ShapeDataCount bunu aratarak rakamı 999 yapmalısınız.
msm dosyasına ekleme yaptığında sıralaması doğru olmasına dikkat et.

Eğer hala çözemiyor iseniz : discord zimbatr ekleyin bağlanıp sorunu tespit edelim.

.GR2 çekmiyor

Çözüm:
Gr2 dosyasını açıp doğru konumda olduğuna emin olun.
Msm dosyasında belirtiğin konum doğru olmalı.
Msm girdiğin gr2 ismi doğru olmalı.

msm dosyalarında ShapeDataCount bunu aratarak rakamı 999 yapmalısınız.
msm dosyasına ekleme yaptığında sıralaması doğru olmasına dikkat et.

Eğer hala çözemiyor iseniz : discord zimbatr ekleyin bağlanıp sorunu tespit edelim.
ekledim discordtan

Sorun çözüldü.

Çözüm : ekstra klasör oluşturulmuş ve oyuna klasörün ismi belirtilmediği için dosyalar etkisiz şekilde duruyordu oyunun okuduğu dosyaya kostümler atılınca sorun çözüldü.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri