Yardım Kalkan Takınca Yüzük Gibi Giyiyor

• Konuyu açan Konuyu açan LethalStrikeR
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 12
  • Gösterim Gösterim 736
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

LethalStrikeR

Yardımsever Üye
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Proto_From_DB aktif edince kalkanı yüzüklerin yerine giyiyor. TXT'ye çekince düzeliyor.

57921_c89d4ddfcf6f3381c51c8144fafc2d4e.jpg

WEAR_SHIELD tanımlı olmadığından inventory equip max num değerinin altına düşüyor ve o da item_ring'e düşüyor sanırım yada item_unique olması gerek.

düşündüğüm files o yüzden bir işlem yapmadan böyle oluyor ise yedek alıp veya sıfırdan kurulum yapın. Bende onu kullanıcam şmdi ve çok kullandım öyle bir sorun olmamıştı

Çünkü uyumsuzluk olabilir. Client'in protoları ile serverin uyumlu olması gerekiyor

WEAR_SHIELD tanımlı olmadığından inventory equip max num değerinin altına düşüyor ve o da item_ring'e düşüyor sanırım yada item_unique olması gerek.
İtem_protoo.txt dosyasından çekince böyle bir problem olmuyor fakat NOTXT'yi aktif edince o kalkan yüzük slotuna gidiyor.

Evet, biliyorum. Fakat navicattan değişiklik yapmakk daha rahat oluyor. Bu sorunu nasıl çözerim.
zaman geçti biraz tabiki ama ben bi files kullanıyordum navicattan yaptığım değişiklik oyuna geçiyordu ama txtti files. Kendisi öyleydi filesin. bende şaşırmıştım. Bu tarz birşey varsa aramalısın.