Çözüldü Kadim Efsun Nesnesi

• Konuyu açan Konuyu açan Kasimir
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 4
  • Gösterim Gösterim 2K
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Kasimir

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar merhaba Kadim Efsun sistemi ekledim fakat şöyle bir problemim var efsunları seçtiğim de tamam dediğim zaman fotoğraftaki gibi bu düzenleme mevcut değil ile karşılaşıyorum sebebi nedir acaba?
IMG-20200930-WA0003.jpg

cmd dosyalarına eklediğin kodları kontrol et GM hesapta çalışıyor diğerlerinde çalışmıyor ise GM_PLAYER yerine başka birşey ayarlı olabilir.

Çözüm
Son durumu bildirdiğiniz için teşekkürler. :)
2016 yılında bu sistemi bir serverde görmüştüm. Baya hoşuma gitmişti. Benimde 0-99 planlarım olduğu için o dönem aşırı mantıklı gelmişti. Sonuçta efsun botundan daha iyiydi. O dönem şimdiki kadar bilgili değildim. Bu sistemi internette çok aratmıştım ama daha paylaşan olmamıştı. Bende oturup Casro2 serverim için sıfırdan yazmıştım. Bu yüzden ilk göz arım diyebilirim. :) Seneler sonra warezlendiğini gördüm. Nasıl kodlandığını merak ettiğim için warezlenmiş dosyaları inceledim ve kendi yazdığım kodlarla karşılaştırdım. Yazdığım ilk sistem olmasına rağmen kodlar oldukça temiz ve iş görevleri için çok az yer kaplıyordu. Mesela item türüne göre efsunları listeletmek için dosyaya tek tek efsunları girmek yerine oyundaki mevcut efsunları for döngüsü kullanarak eklemiştim. :)

Şimdi sizin bu konunuzu görünce anılarım canlandı. Eğer merak ediyorsanız aşağıya sistemin bir görselini bırakıyorum.

casro2 ejder efsun nesnesi.jpg

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.