Yardım K Envanter stok hatası

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.
Aslında envantere ekliyo ama eksik yerlerin olduğu için göstermiyo navicattan bakarsan loglarda item karekterde gözükür. Hangi k envanteri bu

envantere de gelmiyor yok olmuş gibi görünüyor yani kısacası
DB'de item tablosunu kontrol edin eğer orada gözüküyorsa slot sayısında veya veri tipinde bir yeri es geçmiş olabilirsiniz, bu tarz hatalarda syserr vermez nereyi eksik eklediğinizi kendiniz bulmalısınız maalesef, kolay gelsin.

item tablosunda veri yok maalesef
O zaman kesinlikle eklemeyi/değiştirmeyi unuttuğunuz bir bölüm kalmış ve derleme esnasında da hata verecek cinsten bir şey değil. Üstteki arkadaşımın dediği gibi pickup item fonksiyonunu sistemi söktüğün yer ile karşılaştır eğer fark yoksa WinMerge tarzı bir kıyas programıyla dosyaları söktüğün yer ile hızlıca karşılaştır, eksik bölümü mutlaka fark edeceksin, kolay gelsin.

O zaman kesinlikle eklemeyi/değiştirmeyi unuttuğunuz bir bölüm kalmış ve derleme esnasında da hata verecek cinsten bir şey değil. Üstteki arkadaşımın dediği gibi pickup item fonksiyonunu sistemi söktüğün yer ile karşılaştır eğer fark yoksa WinMerge tarzı bir kıyas programıyla dosyaları söktüğün yer ile hızlıca karşılaştır, eksik bölümü mutlaka fark edeceksin, kolay gelsin.
Kontrolleri sağladım fakat bir çözüme kavuşturamadım. Belki bakmak istersiniz diye char dosyalarını bırakıyorum.

Dosya Eklentileri