Çözüldü 'GetNearestVictim': bir 'CPythonCharacterManager' üyesi değil

• Konuyu açan Konuyu açan Ehveniser
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 7
  • Gösterim Gösterim 100
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Ehveniser

ɴᴇᴡ ᴅᴇᴠᴇʟᴏᴘᴇʀ
Üye
Ticaret Puanı
0
Selamlar,
Forumda paylaşılan filesten oto av söküyordum şu şekilde hata ile karşılaştım sorun ne olabilir?
Şimdiden teşekkürler.

Hata Görseli
hata.webp

PythonPlayer.cpp
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Çözüm
Çözüm
Bu şeyin fonksiyon ismi olabilir vegasın tab target sisteminin ona benzettim. Tab target sistemine bak istersen yada bi filestan söküyorsan ona bak.

GetNearastVictim pythoncharacter managerde bulamıyor söktüğün files dosyalarında aratıp gerekli yere eklemen gerek
Akşam tekrar bakacağım bir yerde eksik mi yaptım acaba.

Bu şeyin fonksiyon ismi olabilir vegasın tab target sisteminin ona benzettim. Tab target sistemine bak istersen yada bi filestan söküyorsan ona bak.
Tab Target sistemine baktım ancak benzer bir fonksiyon göremedim.

Sorunun ne olduğu zaten açıkça yazıyor, sistemi söktüğün filesten getnearestvictim fonksiyonunu eklersen düzelecektir.

O sistemi sökmek isteyen bir arkadaşın ricasıyla bende göz attım, o filesteki oto av sistemini sökmek için biraz mesai harcamanız lazım, oto av sisteminin direkt veya dolaylı yoldan bağlı olduğu 4-5 tane define mevcut bir de define içine alınmadan eklenen ufak tefek fonksiyonlar + olarak oto login özelliği filesin kendi interface tipine uygun olarak yazılmış onu adapte etmeniz de gerek, sistem muhtemelen sorunsuz çalışıyordur fakat kodların düzensizliği, yazım stili ve aynı sistem için farklı makrolar eklemeleri işi karmaşık hale getirmiş, kolay gelsin.

O sistemi sökmek isteyen bir arkadaşın ricasıyla bende göz attım, o filesteki oto av sistemini sökmek için biraz mesai harcamanız lazım, oto av sisteminin direkt veya dolaylı yoldan bağlı olduğu 4-5 tane define mevcut bir de define içine alınmadan eklenen ufak tefek fonksiyonlar + olarak oto login özelliği filesin kendi interface tipine uygun olarak yazılmış onu adapte etmeniz de gerek, sistem muhtemelen sorunsuz çalışıyordur fakat kodların düzensizliği, yazım stili ve aynı sistem için farklı makrolar eklemeleri işi karmaşık hale getirmiş, kolay gelsin.
Aynen karmaşık bir yapı var.
Bakalım inşallah sökeceğiz. Sökemezsek biri paylaşır kullanırız artık :)

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.