Geliştirilmiş Razuning V5 -😔

• Konuyu açan Konuyu açan TheAdmin33
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 125
  • Gösterim Gösterim 9K
Localeinfo.py dosyasında herhangi bir değişiklik yapıldığında
1719411392871.png

böyle bir hata vermekte yapılan değişikliliği geri aldığımızdada hata düzelmiyor ama rar içerisinden eski localeinfo.py yi tekrar attığımızda exe açılıyor sebebi neyden kaynaklı bilgi verebilirmisiniz

17550 eklentisini görüntüle

böyle bir hata vermekte yapılan değişikliliği geri aldığımızdada hata düzelmiyor ama rar içerisinden eski localeinfo.py yi tekrar attığımızda exe açılıyor sebebi neyden kaynaklı bilgi verebilirmisiniz
Kod editörü programından kaynaklanıyor sanırım not defteri ile dene birde yaptığın işlemi

notepad++ kullanıyorum kodlama dilinin buna göre ne olması gerekiyor? ANSI UTF-8 denedim ama sonuç aynı
bir kere değiştikten sonra eski haline alsanda fayda etmez o artık. hata muhtemelen guild satırlarındadır. orda çince karakterler vardı orayı kontrol et.

bir kere değiştikten sonra eski haline alsanda fayda etmez o artık. hata muhtemelen guild satırlarındadır. orda çince karakterler vardı orayı kontrol et.
Önerdiğiniz kısıma yoğunlaşıp hataya sebebiyet veren ilgili yeri düzeltebilirsem buradan dosyayı paylaşacağım teşekkürler.

17550 eklentisini görüntüle

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Notepad++ ile dosya üzerinde çalıştığınızda bu hatayı veriyordu localeinfo.py içerisinde bu hataya sebebiyet veren ilgili kodları yorum satırına aldım üzerinde çalıştığınızda artık bu hatayı almayacaksınız kısa süreli bir çözüm dosyayı tamamen gözden geçirip düzenlediğimde ozamanda paylaşıcağım iyi forumlar