Yardım FULL yang sistemi eklemeli miyim?

• Konuyu açan Konuyu açan asilords
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 3
  • Gösterim Gösterim 48
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

asilords

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Normalde full yang sistemi ekliycektim ancak forumda yorumları okudum paket hatası falan oluyormuş sonra vazgeçmiştim. Oyunda yanglar t olarak dönecek mecbur eklemek zorundayım sıkıntı cıkar mı sizce?

Normalde full yang sistemi ekliycektim ancak forumda yorumları okudum paket hatası falan oluyormuş sonra vazgeçmiştim. Oyunda yanglar t olarak dönecek mecbur eklemek zorundayım sıkıntı cıkar mı sizce?
Denenmiş ve herhangi bir soruna rastlamamış fileslardan sökebilirsin

Full yang yerine won sistemini daha official buluyorum 1 milyon won sınırı, 1 won'u da 1T olarak güncellerseniz 55-120lerde bile sıkıntı çıkmaz fakat şu an ikarus ekliyse full yanglı bir filestan sökün daha sağlıklı olur, reyanu vatansever e bir bakın bunlarda olabilir.

Full yang yerine won sistemini daha official buluyorum 1 milyon won sınırı, 1 won'u da 1T olarak güncellerseniz 55-120lerde bile sıkıntı çıkmaz fakat şu an ikarus ekliyse full yanglı bir filestan sökün daha sağlıklı olur, reyanu vatansever e bir bakın bunlarda olabilir.
paylaşılan fileslere güvenmeyin oynatılmış açılmış oyunlar doğrudur ama kodların yapısını güncelleyerek ve revize ederek ve diğer paylaşılan max yang sistemlerine göz atmakta ve kodları incelemekte fayda var ben olsam hepsini inceler sonrada hemen kendi sunucuma eklemek yerine test sunucuma ekleyip kodları revize edip tamamen emin olduktan sonra ana sunucuya işte o zaman direk güncellerdim tabi zamanınız yoksa direk ekleyebilirsiniz ama sonradan çıkacak olan olası hatalar ve sorunlar konusunda bilhassa sıkıntı yaşamanız olasıdır bunları göz önünde bulundurmanızı ve buna göre aksiyon almanızı tavsiye ediyorum hocam