Çözüldü Evrim Taşı

• Konuyu açan Konuyu açan al1h4nkvlc2
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 9
  • Gösterim Gösterim 881
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

al1h4nkvlc2

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Sunucuma evrim taşı ekledim ve bunu eklerken büyülü metalin kopyalayıp kodunu değiştrirerek yaptım sonrada iconunu değiştirdim herşey tamam ama evrim taşı büyülü metal altyapılı oldugu için herşeye + basıyor ben bu yeni itemi sadece 75 level silahlarına + basacak hale nasıl getirebilirim ?

Şöyleki oyuna yeni bir nesne ekledim ve bu nesneyi eklerken büyülü metalin altyapısını kullandım sadece icon ve ismini değiştim mantık yine büyülü metal olarak işliyor.

Yardım almak istediğim husus şudurki atıyorum ben ''Evrim Taşını" +9 Zehir Kılıcı üzerine götürdüğümde farklı +9 bir kılıç elde etmek istiyorum ama bu alt yapısı büyülü metal olduğu için tüm itemlere + basıyor ben sadece 75 level silahlarına dönüşüm işlemi uygulatmak istiyorum. Evrim taşının sadece 75 level silahları üzerinde yükseltme penceresi açılabilmesi lazım bunu nasıl yapabilirim ? ..

Rituel taşından ilerlemeyi düşündüm sonuç olarak sadece 80 level üstü itemlere basılabiliyor bunu kendi eklediğim evrim taşına nasıl uyarlıyabilirim?

Çözüm
Özel mesaj ile bir kaç sohbetten sonra...
Şimdi bu dediğiniz yapılır fakat uğraş gerektiriyor. Şuan saat 00:53.
Gündüz vakti bunun için vakit ayırabilirim eğer isterseniz ama kesin söz veremem. :)
Sizin aslında demek istediğiniz ya da düzenlemek istediğiniz sistem anladığım kadarıyla:

X itemini, 'x' kılıcının üzerine bıraktığınız zaman 'xx' kılıcına dönüşmesini mi istiyorsunuz?

char_item.cpp içinde rituel taşını bul ordan bir fikir yürütebilirsin.

Yani evet denilebilir. X yükseltme itemi +9x iteminin üzerine bıraktığımız zaman yeni bir +9xx itemi oluşacak. Ve yükseltme itemi sadece 75 level silahlar üzerine uygulanabilecek
Sizin aslında demek istediğiniz ya da düzenlemek istediğiniz sistem anladığım kadarıyla:

X itemini, 'x' kılıcının üzerine bıraktığınız zaman 'xx' kılıcına dönüşmesini mi istiyorsunuz?

Yani daha sadece bir şekilde söylemek gerekirse oyuna yeni bir yükseltme itemi eklicem(Kutsama Kağıdı ve Büyülü Metal Gibi) ama bu yükseltme itemi sadece belirli istediğim itemleri yükseltecek.

Bunun için Seon-Pyeong npc’sini incelemenizi öneririm, şuan mobil üzerinden giriş yapıyorum ama size en iyi yardımcı olacak olan bu diye düşünüyorum. Çünkü bu npc’deki sistem belirttiğiniz sisteme yakın sanırsam.

Bunun için Seon-Pyeong npc’sini incelemenizi öneririm, şuan mobil üzerinden giriş yapıyorum ama size en iyi yardımcı olacak olan bu diye düşünüyorum. Çünkü bu npc’deki sistem belirttiğiniz sisteme yakın sanırsam.
Ordan nasıl yüreyebilirim acaba yani oranında çalışma mantığı aynı diyebiliriz ben başta evrim taşını eklemek için protodan büyülü metali çekmiştim icon ve ismini değiştirdim çok güzel işlevinde çalışıyor fakat alt yapısı büyülü metal olduğu için takdir edersiniz ki tüm itemlere yükseltme uygulanıyor ve evrim taşının pek bir muhabbeti kalmıyor :D

Ordan nasıl yüreyebilirim acaba yani oranında çalışma mantığı aynı diyebiliriz ben başta evrim taşını eklemek için protodan büyülü metali çekmiştim icon ve ismini değiştirdim çok güzel işlevinde çalışıyor fakat alt yapısı büyülü metal olduğu için takdir edersiniz ki tüm itemlere yükseltme uygulanıyor ve evrim taşının pek bir muhabbeti kalmıyor :D
Herkese yardımcı olmaya çalışmaktan benim kafa karıştı iyice, pardon :D Tekrar yazacağım çözümü size.

Özel mesaj ile bir kaç sohbetten sonra...
Şimdi bu dediğiniz yapılır fakat uğraş gerektiriyor. Şuan saat 00:53.
Gündüz vakti bunun için vakit ayırabilirim eğer isterseniz ama kesin söz veremem. :)

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.