Efsun Aktarma Sistemi

• Konuyu açan Konuyu açan TheAdmin33
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 21
  • Gösterim Gösterim 420

TheAdmin33

Geliştirme günlüğü olmayan adam
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Aynı türdeki itemler arasında efsun transferi yapmanızı sağlayan efsun nesnesi

Ekran Alıntısı.webp

Burayı görüntülemek için üye girişi yapmalı veya kayıt olmalısınız.

Son düzenleme:
çok mantıklı bir sistem, tr'de olsa piyasa manyak etkilenir 0 21 41 61 lv kalkanları, 30 lv silahlarının iyi efsunları, düşük level 4 5 savunma zırhlar manyak para eder. zamanında tr forumunda benzer bir öneri vardı, bir de şu anki hali çok OP olmuş, bir kişi güzel silahlı dolunayını mesela sonsuz sayıda zehir kılıcına aktarabilir, efsun alınan nesnenin bence ya yok olması ya da efsunlarının değişmesi lazım. emeğinize sağlık.

efsun nesnesinde hangi efsunun olduğu tooltipinde yazabilir böylece 50 ortalamalı efsun nesnesini de satabilir insanlar.

şu anki hali çok OP olmuş, bir kişi güzel silahlı dolunayını mesela sonsuz sayıda zehir kılıcına aktarabilir, efsun alınan nesnenin bence ya yok olması ya da efsunlarının değişmesi lazım. emeğinize sağlık.
bende videoyu çektikten sonra fark ettim, efsunu emilen eşyanın efsunu değiştirilecek şekilde ayarlıcam onu.

efsun nesnesinde hangi efsunun olduğu tooltipinde yazabilir böylece 50 ortalamalı efsun nesnesini de satabilir insanlar.
bi orası kaldı zaten :) onuda halledecem

icon önerisi olan varmı ? @Tengrist varmı güzel bir icon ?

Büyülü bir nesne olmasından kaynaklı şöyle bir şey olur mu ki

Dosya Eklentileri

• Orb.gif
    Orb.gif
    1,1 KB · Gösterim: 36
konudaki videoyu güncelledim. bir bakın bir eksik falan var mı diye ona göre paylaşacam.

sistem için teşekkür ederim <3

öneri olarak : 1: Efsunu alınan zırhın efsunu silinmesi
2 : Efsun aktarılıcak zırhın 5.efsun olsun istememesi efsunsuz direk eklenmesi

Sistem güzel gözüküyor fakat bug yapmak için bire bir. Oyun içi ticaret yerle bir olur.
Örnek veriyorum aktarılacak olan efsun max 1 silah üzerinde uygulanabilsin şeklinde uyarlanırsa bu nesneninde ticareti gelişir oyununda düzenini bozmaz. Emek fileslerde özellikle beta bozulmalarınında önüne geçer kullanışlı bir sistem eline sağlık.

Hediye olarakta şöyle basit bir icon yaptım ayak üstü belki beğenirsin.
efsunaktar.webp

Sistem güzel gözüküyor fakat bug yapmak için bire bir. Oyun içi ticaret yerle bir olur.
Örnek veriyorum aktarılacak olan efsun max 1 silah üzerinde uygulanabilsin şeklinde uyarlanırsa bu nesneninde ticareti gelişir oyununda düzenini bozmaz. Emek fileslerde özellikle beta bozulmalarınında önüne geçer kullanışlı bir sistem eline sağlık.

18017 eklentisini görüntüle
zaten tek itemde kullanılıyor

18017 eklentisini görüntüle
Zaten 1 nesne ile 1 defa efsun aktarımı yapılabiliyor daha sonra kayboluyor, efsunu emilen eşyanında efsun değiştiriliyor. Sen tam olarak ne demek istedin anlamadım.

sistem için teşekkür ederim <3

öneri olarak : 1: Efsunu alınan zırhın efsunu silinmesi
2 : Efsun aktarılıcak zırhın 5.efsun olsun istememesi efsunsuz direk eklenmesi

Efsun silinmiyor değiştiriliyor ve böyle daha iyi. 5 efsun olmasına gerek yok en az 1 tane efsun olsada çalışıyor.

Zaten 1 nesne ile 1 defa efsun aktarımı yapılabiliyor daha sonra kayboluyor, efsunu emilen eşyanında efsun değiştiriliyor. Sen tam olarak ne demek istedin anlamadım.

Efsun silinmiyor değiştiriliyor ve böyle daha iyi. 5 efsun olmasına gerek yok en az 1 tane efsun olsada çalışıyor.
Videodan ben yanlış anlamışım o zaman özür diliyorum aynı İteme bir iki defa sürüklüyorsun nesneyi o sebeple ben öyle anladım. Özür olarak daha kaliteli bir icon göndericem bu sistem için 😂

Merhaba Konu eksikmi var nesne emdi efsunu üstüne yazmıyorda

Son düzenleme: