Yardım Doğma Yerine Işınlanma

• Konuyu açan Konuyu açan akarca
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 2
  • Gösterim Gösterim 31
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

akarca

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar Öncelikle Ben Serverime Map Oluşturdum Yanlız Map Işınladıgım Zaman Benı Başka Yere Doğduruyor Ben Yerimi Kordınatı Aldıgım Yere Doğdurtmak İstiyorum Yanlız Hangi Dosyaya Erişecem Hangi Dosyadan Tekrar Kordınat Oluşturacam Fıkrım Yok Yardımcı Olursanız Sevınırım Teşekurler

Merhabalar Öncelikle Ben Serverime Map Oluşturdum Yanlız Map Işınladıgım Zaman Benı Başka Yere Doğduruyor Ben Yerimi Kordınatı Aldıgım Yere Doğdurtmak İstiyorum Yanlız Hangi Dosyaya Erişecem Hangi Dosyadan Tekrar Kordınat Oluşturacam Fıkrım Yok Yardımcı Olursanız Sevınırım Teşekurler
Harita kordinatının en köşesinden başlar ışlanma kordinatını üstüne ekleyetek ışınlanın ya da yüzüğü vs yazın. Örn. 1234,1234 > 1244,1244
+ 10 ekledim ve x e ve y e

Mesela o haritaya gir bir şekilde nerede başlamak istiyorsan oraya git minimapden bulunduğun kordinata /go x y

Burada x ve y orada bulunduğun koordinat sana altta chat bölümünde uzayda bulunduğun koordinatı verecek.(Örnek: 432700 567200) O koordinatı o haritanın Setting.txt de BasePosition kısmına yaz aynı şekilde packdeki localede miydi. Root da mıydı txt ismini unuttum oraya da yaZacaksın. Aynı şekilde ışınlanma yüzüğüne veya npc ye ekleyeceksin. Bazılarında sondaki iki sıfırı eklemiyorsun veya ekliyorsun hatırlamıyorum. Gm kodu ile sondaki iki sıfırı yazmıyorsun (Örn: /warp 4327 5672) bunlarda(Setting.txt veya yüzüğe veya npc ye pc.warp eklerken) yazıyor muydun hatırlamıyorum tam. :)