Directx9 Grafikli Altyapı Hizmeti

• Konuyu açan Konuyu açan hasanmacit
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 62
  • Gösterim Gösterim 9K
Shaderları ön belleğe aldık (sadece v5.8). Bu sayede gittiğiniz bir haritaya tekrar gittiğinizde beklemek zorunda kalmayacaksınız. Ayrıca benden daha önce grafikli dosya satın alan müşteriler v5.8 Multi Dilli versiyona indirimli şekilde ulaşacaklar. Detaylı bilgi için forumdan ya da discord üzerinden mesaj atabilirsiniz.​

Shaderları ön belleğe aldık (sadece v5.8). Bu sayede gittiğiniz bir haritaya tekrar gittiğinizde beklemek zorunda kalmayacaksınız. Ayrıca benden daha önce grafikli dosya satın alan müşteriler v5.8 Multi Dilli versiyona indirimli şekilde ulaşacaklar. Detaylı bilgi için forumdan ya da discord üzerinden mesaj atabilirsiniz.​
abi hayranımsın kolay gelsin
menemen yedim diye mi abi

KONUYLA İLGİLİ ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME!

BU KONUNUN MMOTUTKUNLARI FORUM YÖNETİMİYLE YAKINDAN UZAKTAN ALAKASI YOKTUR. YAPTIĞIM İŞLEMLER KİŞİSEL OLARAK SADECE BENİ BAĞLAR.

Selamlar değerli dostlarım. Bir süre önce hizmetlerime son verdiğimi açıklamıştım. Bunun sebebi grafiği istediğim her dosyaya uygulayabilmek için temize çekmekti. Bunun da üstesinden geldim. Artık grafiği istediğiniz dosyalara entegre ettirebilir veya hazır altyapılardan birini satın alabilirsiniz. Aşağıda seçenekleri belirtiyorum. Şimdiden beni tercih eden herkese teşekkürler. Ayrıca şunu da belirtmek isterim bu konu bir teknik destek konusu değildir. Sadece grafik ile ilgileniyorsanız mesaj atın. Sadece grafikli altyapılar ve anlatımlı şekilde grafik satıyorum. Fiyatlar için ciddi alıcıysanız özel mesaj atın.

Tüm altyapılar Martysama olup hiçbirinin içine grafik harici ekstra sistem eklenmemiştir.

Discord Sunucusu:
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Grafiğin genel özellikleri için:

Alabileceğiniz uygun paketler için:

Shaderlar önbelleğe alındı bu sayede daha önce gittiğiniz bir haritaya tekrar giderken uzun süreler beklemek zorunda kalmayacaksınız.

19158 eklentisini görüntüle

Üstteki versiyonun çevrimdışı pazarlı halidir ekstra sistem yoktur.

19160 eklentisini görüntüle

Size ait filese güncelleme yapılabilir olup iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Adam bu sporu yapıyo yaw