Dikkat! Türk Milletine Düşmanlık Besleyen, metin2hub adresi uyarılmıştır

• Konuyu açan Konuyu açan SSentry99
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 27
  • Gösterim Gösterim 437
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

SSentry99

Yasaklanmış Üye
Cezalı
Ticaret Puanı
0
Bu tarz eleştirilerin kanıta dayalı olması gerekir. Bu yüzden konuyu kilitliyorum. Madde 39/F-1 ihlali sebebi ile uyarılmıştır.
Dikkat! Türk Milletine Düşmanlık Besleyenlere Uyarı

Bu bir uyarıdır. Türk milletine ve değerlerine düşmanlık besleyen her türlü eylem ve girişim kabul edilemez. Türkiye Cumhuriyeti, tarih boyunca bağımsızlığına ve onuruna sahip çıkmış bir millettir ve her türlü tehdide karşı koymaya hazırdır.

Dünyada, Türk milletine zarar vermeyi amaçlayan her türlü faaliyet dikkatle izlenmekte ve gerekli önlemler alınmaktadır. Bu tür düşmanca eylemler karşısında uluslararası hukuk ve siber güvenlik protokolleri çerçevesinde en sert yaptırımlar uygulanacaktır.

Türk milletine yönelik saldırılar cezasız kalmayacaktır. Türkiye Cumhuriyeti, vatandaşlarının huzur ve güvenliğini her koşulda koruyacak güce sahiptir. Siber saldırılar düzenlemek ya da bu tür faaliyetlere destek vermek suç teşkil eder ve ağır cezai yaptırımlarla sonuçlanır.

Unutmayın, Türkiye'nin siber güvenlik alanında yetkin ve kararlı bir savunma mekanizması bulunmaktadır. Her türlü düşmanca eylem ve söylem yanıtını bulacaktır.

Türk milletinin gücünü hafife almayın.

metin2hub sitesinin sahipleri türk zaten. kime uyarı yapıldı tam olarak

WhatsApp-Image-2024-06-26-at-13.10.38.jpg

bu tarz bır suru konular wardı turk halkına kufurler mı edılıyormus ne tam bılmıyorum olayı turkmmoda da acılmıs konu

Gülmemek için kendimi zor tutuyorum :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Dikkat! Türk Milletine Düşmanlık Besleyen, xxx adresi uyarılmıştır​

Artık galiba paralı troller twitterda değil bu tür forumlarda takılıyorlar size gerçekten acıyorum yapacak hiçbir şeyiniz kalmamış... siz tam anlamıyla çaresizliğin vücut bulmuş halisiniz. Yani şuan bu konuya bakıyorum da bahsettiğin şey ile alakası bile olmayan, içeriği saçma sapan, kanıt niteliği bile taşımayan bir tane görsel var (sesli video, kanıt niteliği taşıyan bir şey vsvs.) gibi, aksine sırf konuda adı bahsedilen xxx forumuna iftira atmak/karalama yapmak için çıkıp bu forumda konu açıp böyle bir söylemde bulunabiliyorsun sen kim olduğunu sanıyorsun? kanıtın yok diye sırf öylesine alakası bile olmayan bir ssi atıp iftira atmak/karalama yapmak işte bu kadar kolay. Birisini ya da birilerini karalamak istiyorsanız bu arkadaşın yaptığını uygulayabilirsiniz. Gerçek şu ki günün sonunda sadece acınası ve komiksiniz hepsi bu. Şeriatın gelmesini isteyen 3 iqlu aksolot semenderlerinden farkınız yok. Umarım yarın bütün sevdiklerinizin ölüm haberini almanız ve bu forumdan uzak durmanız dileğiyle.

Gülmemek için kendimi zor tutuyorum :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Artık galiba paralı troller twitterda değil bu tür forumlarda takılıyorlar size gerçekten acıyorum yapacak hiçbir şeyiniz kalmamış... siz tam anlamıyla çaresizliğin vücut bulmuş halisiniz. Yani şuan bu konuya bakıyorum da bahsettiğin şey ile alakası bile olmayan, içeriği saçma sapan, kanıt niteliği bile taşımayan bir tane görsel var (sesli video, kanıt niteliği taşıyan bir şey vsvs.) gibi, aksine sırf konuda adı bahsedilen xxx forumuna iftira atmak/karalama yapmak için çıkıp bu forumda konu açıp böyle bir söylemde bulunabiliyorsun sen kim olduğunu sanıyorsun? kanıtın yok diye sırf öylesine alakası bile olmayan bir ssi atıp iftira atmak/karalama yapmak işte bu kadar kolay. Birisini ya da birilerini karalamak istiyorsanız bu arkadaşın yaptığını uygulayabilirsiniz. Gerçek şu ki günün sonunda sadece acınası ve komiksiniz hepsi bu. Şeriatın gelmesini isteyen 3 iqlu aksolot semenderlerinden farkınız yok. Umarım yarın bütün sevdiklerinizin ölüm haberini almanız ve bu forumdan uzak durmanız dileğiyle.
17549 eklentisini görüntüle

kendine gel ege adam kanıt atmış zaten.

translate kullanıyor hepsi ondan öyle :D
thx bro
thanks for topic bro
bro thats amazing topic
omg bro thanks
Hiç bir fikrim yok muhtemel muratla bir adam takıştı murat almancı biliyorsundur belki onların forumlarıda global takılanlarla dolu ondan oldu her halde
bazen sadece orda olan sistemler için girip çıkıyordum ortamı pek bilmem muratla da bayadır konuşmuyoruz zaten. sağlık olsun

WhatsApp-Image-2024-06-26-at-13.10.38.jpg

bu tarz bır suru konular wardı turk halkına kufurler mı edılıyormus ne tam bılmıyorum olayı turkmmoda da acılmıs konu
konunun aslını bilmeden neden uyarıldı diye konu açtın o zaman ? bir yerde yöneticilerden biri terbiyesizlik yapsa gerekeni yapar oranın forum yönetimi, eğer komple yönetim Türk düşmanıysa zaten belgelersin ona göre şekil alır herkes ama öyle bir şey yokken yaptığın o platformu karalamaya girer, marka değerine zarar vermiş olursun

foruma giremiyorum neyi göstereceksin ki ? konuyu açıp içini ss at buraya eğer dediği gibiyse yanlışımı kabul ederim eğer öyle değilse çok fena söverim
forum bu konulardan sonra bakıma girmiş zaten. hem kim niye durduk yere böyle bir ss alsın?

konunun aslını bilmeden neden uyarıldı diye konu açtın o zaman ? bir yerde yöneticilerden biri terbiyesizlik yapsa gerekeni yapar oranın forum yönetimi, eğer komple yönetim Türk düşmanıysa zaten belgelersin ona göre şekil alır herkes ama öyle bir şey yokken yaptığın o platformu karalamaya girer, marka değerine zarar vermiş olursun
bencede knk

Bütün gün ülkeyi eleştirdikden sonra en ufak olayda girdiğim tiripler...

Kim kime ne yapmış noluyor?

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.