Dikkat! Türk Milletine Düşmanlık Besleyen, metin2hub adresi uyarılmıştır

• Konuyu açan Konuyu açan SSentry99
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 27
  • Gösterim Gösterim 455
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
boş ya da değil zaten kimsenin kimseyi karaladığı da yok. böyle bir konu açılmış onu konuşuyoruz sadece. madem böyle düşünüyordun niye yorumlarda millete sert çıkıyorsun?
sert çıkmıyorum yeterli kanıt sunamadığı için ve kanıt niteliği taşıyan bir şey olmadığı için konuda adama sövebiliriz bence haksız mıyım?

Bu tarz eleştirilerin kanıta dayalı olması gerekir. Bu yüzden konuyu kilitliyorum. İçeriğin kaldırılması ile ilgili talep gelirse yerine getireceğiz.

Merhaba sevgili MMO TUTKUNLARI üyeleri, Ben Metin2hub forum sahibi Murat K. Sahte bir hesap değil öncelikle bunu belirteyim.

Bu konu yönetiminize hiçbir işlem yapılmaması için rapor edilmiştir. Lütfen raporu dikkate alın ve moderasyon uygulamayın.

Öncelikle şunu belirteyim ben ay yıldız dövmeleri ile gezen biriyim hiçbir şekilde ŞANLI TÜRK DEVLETİ'miz hakkında aykırı,ırkçı yaklaşımlar yapılmamaktadır platformlarımızda.

Sadece dünya genelinde bir database hack işlemi uygulanmış ve 25 milyon şifre sızmıştır.
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Buna istinaden Metin2Hub vergi yükümlülüğü olan bir platformdur. Sitemize yapılan saldırı girişimi ile ilgili paylaşımlar şuan itibariyle ceza avukatımız tarafından işlenmektedir. MMO TUTKUNLARI üzerinde oluşturulan bu konu kanıt niteliği taşıdığı için işlem yapılmaması için moderasyon ekibi uyarılmıştır ve buna ek olarak web archive kopyası oluşturulmuştur.

Gerek duyulduğu takdirde forum yönetiminden üye kişisel bilgileri savcılık kararı ile istenecektir.

Bu açıklamayı yapmamın tek sebebi Erayı'ı ve platformunun üyelerine değer vermemdir.

Sağlıcakla.

Merhaba sevgili MMO TUTKUNLARI üyeleri, Ben Metin2hub forum sahibi Murat K. Sahte bir hesap değil öncelikle bunu belirteyim.

Bu konu yönetiminize hiçbir işlem yapılmaması için rapor edilmiştir. Lütfen raporu dikkate alın ve moderasyon uygulamayın.

Öncelikle şunu belirteyim ben ay yıldız dövmeleri ile gezen biriyim hiçbir şekilde ŞANLI TÜRK DEVLETİ'miz hakkında aykırı,ırkçı yaklaşımlar yapılmamaktadır platformlarımızda.

Sadece dünya genelinde bir database hack işlemi uygulanmış ve 25 milyon şifre sızmıştır.
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Buna istinaden Metin2Hub vergi yükümlülüğü olan bir platformdur. Sitemize yapılan saldırı girişimi ile ilgili paylaşımlar şuan itibariyle ceza avukatımız tarafından işlenmektedir. MMO TUTKUNLARI üzerinde oluşturulan bu konu kanıt niteliği taşıdığı için işlem yapılmaması için moderasyon ekibi uyarılmıştır ve buna ek olarak web archive kopyası oluşturulmuştur.

Gerek duyulduğu takdirde forum yönetiminden üye kişisel bilgileri savcılık kararı ile istenecektir.

Bu açıklamayı yapmamın tek sebebi Erayı'ı ve platformunun üyelerine değer vermemdir.

Sağlıcakla.
Hoş geldiniz ve konu ile ilgili bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim. Cevap hakkı sağlandığı için içeriği tekrardan kilitledim. Süreç tamamlandığında içeriği kaldırtmak istediğinizde haber verebilirsiniz. Her türlü işbirliği yapacağız. Ayrıca doğrulanmış rozet polikamız gereği size mavi tik verdim.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.