Yardım Düz Vuruşlarda Beyaz Efekt Çıkıyor

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

xxicecupexx

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba,

Düz vuruşlarda bu şekilde bir görüntü çıkıyor. Ekleme çıkarma yapılmayan temiz client ile de denedim sorunum devam ediyor karşılaşan, çözümünü bilen var mı acaba?
Ekran Görüntüsü (129).webp

Merhaba,

Düz vuruşlarda bu şekilde bir görüntü çıkıyor. Ekleme çıkarma yapılmayan temiz client ile de denedim sorunum devam ediyor karşılaşan, çözümünü bilen var mı acaba?18451 eklentisini görüntüle
hepsinde mi yapıyor, yoksa sadece kritik veya delicide mi? birde syserr düşmüyorsa debug da build alıp tekrar oradan bakar mısın eksik dosya var mı diye.

Effect packini başka filesten al anlaşılıyorki doku eksikliği mevcut
Öyle denicem
long sword deyince o sandım :D. Peki farklı şekilde yapalım o zaman client yapına uygun bir pc ve pc2 dosyasını değiştirip deneyelim mi?
Onu arıyorum mainline files sadece ekstra olarak 6. skill ekli sistemimde. Ama şöyle bir şey var hiç bir eklenti yapmadığım packleri bile açılmamış clienttede böyle beyaz efekt çıkıyor svside ile iligli bir durum olabilir mi ki bu durumda tam o ayrımı yapamadım

Öyle denicem

Onu arıyorum mainline files sadece ekstra olarak 6. skill ekli sistemimde. Ama şöyle bir şey var hiç bir eklenti yapmadığım packleri bile açılmamış clienttede böyle beyaz efekt çıkıyor svside ile iligli bir durum olabilir mi ki bu durumda tam o ayrımı yapamadım
değiştirilmiş dosya olarak görüp okumadan geçiyor olabilir mi ki? bende merak ettim.