Yardım Core Ayırma

• Konuyu açan Konuyu açan bekolay1
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 4
  • Gösterim Gösterim 1K
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

bekolay1

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
İyi günler arkadaşlar ve üstatlar bir sorum olucaktı filesim de daha önce ch nin 3. coresinde düşme yaşadım ve burada 6 adet map index bulunmakta hangi mapta yaşadığımı asla çözemedim hatta şuan da yanlışlıkla sorunu çözdüm mü çözmedim mi onu bile bilmiyorum bir önlem almak istiyorum ve siz üstatlara sorma gereksinimin de bulunmak istedim.

Yapmak istediğim normal de her ch de 4 kere var ve ben 3. core de sorun yaşadığım için bu core de ki indexleri dağıtmak istiyorum örnek vermek gerekirse

Channel 1
core 1 ( mavi köy)
Core 2 ( Kırmızı köy )
Core 3 ( sarı köy )

Gibi dağıtmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim siz üstatlara sormak istiyorum makineye yük daha fazla binecek biliyorum sorunum yok onda makinem sağlam nasıl yapabilirim bunu vrunner de var bu arada onu da bilgilendirmek isterim :)

Metin2’nin kaynak kodları 32bit çalıştığı için mümkün olduğunca haritalar corelere ayrılıyor. Bu coreler genelde işlem yapılırken hata meydana gelmesi sonucu olur. Haritaları dağıtmanız sorunu çözmeyecek. gdb ile sorunu bulmanız gerekiyor

Metin2’nin kaynak kodları 32bit çalıştığı için mümkün olduğunca haritalar corelere ayrılıyor. Bu coreler genelde işlem yapılırken hata meydana gelmesi sonucu olur. Haritaları dağıtmanız sorunu çözmeyecek. gdb ile sorunu bulmanız gerekiyor
peki bir sorun var şuan da core5 oluşturmuştum kendim normal de core4 e kadardı special item group da bir sandığı düzenledim core4 e kadar o düzenlediğim sandık da ki itemler sorunsuz bir şekilde görünüyor ancak core5 de düzenleme eski halin de görünüyor nasıl düzeltebilirim bunu bunun sorunun kaynağı da ghaliba coğalt dediğim zaman game dosyası falan normal de diğer coreler de 1 kb görünürken çoğaltırken direk kopylamamış hepsini yani 57mb görünüyor yeni çoğalttım da nasıl çoğaltabilirim peki bunu

Oyunu kapatıp tekrar açın. Hepsinin kapandığından emin olmalısınız ama

Oyunu kapatıp tekrar açın. Hepsinin kapandığından emin olmalısınız ama
sh kapat.sh yi düzenledim direk o coreleri de kapatıyor sorun kopyalama da galiba yanlış çoğalttım direk çoğalt ile çoğaltmıştım o da 1kb görünen normal de kısa yol dosyalarını direk orjinal gibi çekip 57 mb olarak göstermiş yani büyük ihtimal yanlış çoğaltıyorum ben