Çözüldü Cor açarken hata

• Konuyu açan Konuyu açan ercumerc19
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 26
  • Gösterim Gösterim 2K
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

ercumerc19

Geliştirici
Geliştirici
MT Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Merhaba Mmotutkunlari üyeleri

Serverda cor açarken çince yazılar çıkıyor item_proto ve special_item_group kontrol ettim hatanın onlardan olmadığını zannediyorum.Bilgisi olan var ise yardımcı olabilirmi?

Dosya Eklentileri

• cor.jpg
    cor.jpg
    895,9 KB · Gösterim: 211
Çözüm
Locale_string içinde zaten ekliymiş fakat en altta 1 boşluk bırakılmadığı için okumuyordu büyük ihitmal var olanı silip en altta 1 boşluk bıraktım ve en üste eklemeyi yaptım.

Konu çözüldüğü için kapatıldı.
Eğer ben locale_string'den yazdırmak istemiyorum derseniz 51500 ile başlayan kodu şu şekilde değiştiriniz.

if( (dwBoxVnum > 51500 && dwBoxVnum < 52000) || (dwBoxVnum >= 50255 && dwBoxVnum <= 50260) ) // 용혼원석들
{
if( !(this->DragonSoul_IsQualified()) )
{
ChatPacket(CHAT_TYPE_INFO("Girmek istediginiz cumle."));
return false;
}
}

Kolay gelsin​

Hocam yanlış anlaşıldım galiba ben item tıklayınca açılmasını istiyorum ama korece yazı yazıyor anlamıda büyük ihtimal görev tamamlamak gerekiyor bu görevi nasıl kaldırabilirim.İlk defa böyle bişey ile karşılaştım önceki fileslarda açabiliyordum direk cor itemini.

Hocam yanlış anlaşıldım galiba ben item tıklayınca açılmasını istiyorum ama korece yazı yazıyor anlamıda büyük ihtimal görev tamamlamak gerekiyor bu görevi nasıl kaldırabilirim.İlk defa böyle bişey ile karşılaştım önceki fileslarda açabiliyordum direk cor itemini.
:) biz konuyu baya yanlış anlamışız o yazıyı türkçeye çevirmek istediğini sandık

special item grouo içerisinde şu kod bloğu var mı kontrol eder misiniz ?

Kod:
Genişlet Daralt Kopyala
Group    용혼원석-보상용_기본
{               
    Vnum    50255             
        1         110000  1         1
        2         120000  1         1
        3         130000  1         1
        4         140000  1         1
        5         150000  1         1
        6         160000  1         1

}

Eğer bu kısmı bulursanız tab ayarları yanlış buranın tab ayarlarını düzeltin ,büyük ihtimalle corları açar

@Trashy Hocam sayesinde hatayı türkçeleştirdik tekrar teşekkür ederim kendisine.Syserr'dan verdiği hatayı locale_stringe yazarak çözüme ulaşıldı.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Locale_string içinde zaten ekliymiş fakat en altta 1 boşluk bırakılmadığı için okumuyordu büyük ihitmal var olanı silip en altta 1 boşluk bıraktım ve en üste eklemeyi yaptım.

Konu çözüldüğü için kapatıldı.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.